۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5432
  • 29 فوریه 2020 - 9:59
لغو اعمال جراحی غیر اورژانسی در بیمارستان دهدشت

لغو اعمال جراحی غیر اورژانسی در بیمارستان دهدشت

به گزارش امید ملت ، محمدطاهر طیب‌زادگان در نشست کمیته اجرایی پیشگیری از کرونا ویروس اظهار داشت: با هدف جلوگیری از شیوع این ویروس همه بستری‌ها و عمل‌های جراحی غیر اورژانسی تا اطلاع ثانوی در بیمارستان دهدشت انجام نمی‌شود. رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: اورژانس قدیم به عنوان بخش عفونی راه‌اندازی شده و […]

به گزارش امید ملت ، محمدطاهر طیب‌زادگان در نشست کمیته اجرایی پیشگیری از کرونا ویروس اظهار داشت: با هدف جلوگیری از شیوع این ویروس همه بستری‌ها و عمل‌های جراحی غیر اورژانسی تا اطلاع ثانوی در بیمارستان دهدشت انجام نمی‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: اورژانس قدیم به عنوان بخش عفونی راه‌اندازی شده و بیماران مشکوک به ویروس کرونا پس از تشخیص اولیه به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل خواهند شد.

طیب‌زادگان یادآور شد: در جلسه شورای سلامت شهرستان مقرر شد که شهرداری تلویزیون و بیلبورد شهری را با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان در جهت آگاه سازی مردم برای پیشگیری و رعایت بهداشت فردی و ارائه موارد آموزشی قرار دهد.

وی همچنین از تأمین مواد ضدعفونی و بهداشتی ادارات به دیگر مصوبه این نشست نام برد و گفت: دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و پلیس اماکن عمومی موظف شدند نسبت به جمع آوری قلیان در مراکز توزیع کننده که باعث انتشار این ویروس می شود اقدام کنند.

این مسؤول اضافه کرد: اطلاع رسانی و تهیه تراکت و پمفلت آموزشی و توزیع آنها در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان  از طریق واحد آموزش شبکه بهداشت و درمان انجام می‌شود.

طیب‌زادگان تصریح کرد: تنها مرجع اعلام اخبار مرتبط با افراد مشکوک و یا مبتلا شبکه بهداشت و درمان شهرستان است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.