۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5429
  • 29 فوریه 2020 - 9:54
تعطیلی داوطلبانه 76 سفره‌خانه بین راهی در کهگیلویه و بویراحمد

تعطیلی داوطلبانه 76 سفره‌خانه بین راهی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش امید ملت ، مهدی بانشی در جمع خبرنگاران از پلمب 90 واحد قلیان‌سرا با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: گروه بازرسی ویژه برخورد با فعالیت قلیان سرا‌ها در نخستین طرح پیشگیری از گسترش بیماری کرونا، ۹۰ واحد قلیان‌سرای فعال […]

به گزارش امید ملت ، مهدی بانشی در جمع خبرنگاران از پلمب 90 واحد قلیان‌سرا با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: گروه بازرسی ویژه برخورد با فعالیت قلیان سرا‌ها در نخستین طرح پیشگیری از گسترش بیماری کرونا، ۹۰ واحد قلیان‌سرای فعال در استان را پلمب کردند.

بانشی با اشاره به اینکه براساس دستورالعمل شورای سلامت استان، مبنی بر کنترل و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در روز‌های گذشته اخطاریه‌هایی را برای صاحبان قلیان سرا‌ها صادر کرده بود، افزود: با توجه به اینکه برخی از این افراد به این ابلاغیه‌ها بی‌توجهی کردند ۹۰ واحد قلیان‌سرا به صورت موقت پلمب شده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۵۰ قلیان‌سرا و کافه در استان فعالیت می‌کنند، بیان کرد: ۷۶ واحد صنفی در روز‌های گذشته به صورت داوطلبانه با هدف پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس مغازه‌های خود را تعطیل کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.