۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5425
  • 27 فوریه 2020 - 11:40
غریب پور معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو: ایمیدرو با نقشه راه، هدفگذاری مناسبی دارد/ پیشرفت نقشه راه از 60 درصد عبور کرد

غریب پور معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو: ایمیدرو با نقشه راه، هدفگذاری مناسبی دارد/ پیشرفت نقشه راه از 60 درصد عبور کرد

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو با نقشه راه، دارای برنامه عملیاتی است و هدفگذاری مناسبی دارد. به گزارش امید ملت، دکتر خداداد غریب پور در نشست پایش نقشه راه معدن و صنایع معدنی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نقشه راه معدن و صنایع معدنی با 72 راهبرد و 145 هدف تا افق 1400، […]

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو با نقشه راه، دارای برنامه عملیاتی است و هدفگذاری مناسبی دارد.

به گزارش امید ملت، دکتر خداداد غریب پور در نشست پایش نقشه راه معدن و صنایع معدنی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نقشه راه معدن و صنایع معدنی با 72 راهبرد و 145 هدف تا افق 1400، براساس قوانین مرتبط با این حوزه نظیر قانون معادن، قانون رفع موانع تولید و غیره تدوین شده است.

وی ادامه داد: این نقشه راه، برنامه زمان بندی برای اجرا دارد.

پیشرفت نقشه راه به 60.30 درصد

رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه میزان پیشرفت نقشه راه معدن و صنایع معدنی تا پایان بهمن از 60 درصد عبور کرد، تصریح کرد: این نقشه راه از نیمه دوم سال 97 آغاز شده و تاکنون از برنامه (سالانه 25 درصد) جلوتر است. 40 درصد باقی مانده نقشه راه، طی 2 سال آینده محقق خواهد شد.

وی افزود: ایمیدرو مسئول اجرا و پیگیری 33 راهبرد (46 درصد) نقشه راه بخش معدن و صنایع معدنی است.

نظارت پیوسته بر واگذاری ها

به گزارش امید ملت غریب پور با بیان اینکه یکی از برنامه های ایمیدرو برای افزایش حضور بخش خصوصی در توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، واگذاری شرکت ها و پهنه های اکتشافی به این بخش است، گفت: رویکرد ما در ایمیدرو توسعه همه جانبه است و پس از واگذاری ها، نظارت های خود را به طور پیوسته از روند فعالیت راهبران شرکت ها یا مسئولان استخراج و فروش برای بهبود وضعیت، اعمال می کنیم.

وی ادامه داد: تاکید ما در ایمیدرو، کنار گذاشتن هدف های غیرقابل تحقق و پیگیری جدی هدفگذاری های قابل انجام همچون اکتشاف، واگذاری، نوسازی، آموزش، محیط زیست و موارد مشابه است.

به دنبال نهادینه کردن فرهنگ پشتکار

رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه مداومت و اصرار بر یک کار درست باعث تحقق آن می شود، اظهار داشت: اگر هر فردی در مسئولیت خود، کارها را به نحو مطلوب انجام دهد، کشور توسعه می یابد.

وی ادامه داد: با هدفگذاری صحیح و داشتن اراده و پشتکار، می توانیم کارهای عظیمی در کشور انجام دهیم. در ایمیدرو به دنبال نهادینه کردن این فرهنگ هستیم.

غریب پور یادآور شد: در تدوین استراتژی ایمیدرو، خواستار ارائه گام های عملی برای تحقق اهداف شده ایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.