۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5410
  • 25 فوریه 2020 - 13:47
جدیدترین اظهارت رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در مورد بیماری کرونا

جدیدترین اظهارت رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در مورد بیماری کرونا

جاودان سیرت گفت: بیمارستان شهید جلیل به این خاطر مرجع قرار داده اند چون سلامت جامعه و مردم برایمان اهمیت داشت و یک بیمارستانی است که در سطح منطقه جنوب ایران یکی از بهترین بیمارستانهای کشور است که برای این کار اختصاص داده شده است. به گزارش پایگاه خبری امید ملت جاودان سیرت رئیس بیمارستان […]

جاودان سیرت گفت: بیمارستان شهید جلیل به این خاطر مرجع قرار داده اند چون سلامت جامعه و مردم برایمان اهمیت داشت و یک بیمارستانی است که در سطح منطقه جنوب ایران یکی از بهترین بیمارستانهای کشور است که برای این کار اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری امید ملت جاودان سیرت رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت:چه بخواهیم و چه نخواهیم این بیماری ویروسی به طور معمول در جامعه وجود دارد،یعنی این طور نیست که ما بتوانیم این ویروس را از بین ببریم، این نوع کرونا یک نوعی است که شدت آن نسبت به گزینه های دیگر  شدت عمل بیشتری دارد، در واقع انتشار آن بیشتر است اما مرگ و میر و فوتی آن نیز از آنفولانزا کمتر است؛ این بیماری را فضای مجازی  و دوستانی که ناآکاهانه یا بدون اطلاع دقیقی از وضعیت این بیماری ندارند ،یک سری مسائلی  را شایعه می کنند که موجب نگرانی جامعه  می شود.

وی در ادامه گفت: من به مردم توصیه می کنم  که برای موضوع بیماری کرونا سایت دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت را مطالعه کنند و به اخباری که از صدا وسیما منتشر می شود توجه کنند.

جاودان سیرت افزود: بیمارستان شهید جلیل  به این خاطر مرجع  قرار داده اند چون سلامت جامعه و مردم برایمان اهمیت  داشت و یک بیمارستانی است که در سطح منطقه جنوب  ایران یکی از بهترین بیمارستانهای کشور است که برای این کار اختصاص داده شده است.

به گزارش امید ملت رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در ادامه گفت: خوشبختانه  تا این لحظه  هیچ مورد مثبتی که آلوده به کرونا باشد در بیمارستان شهید جلیل مشاهده نشده است و اکثرا بیمارانی که آمده اند دچار آنفولانزا شده اند و تحت درمان قرار گرفته اند.

وی اظهار داشت: در چند روز گذشته هم ما چهر نفر را از بیمارستان ترخیص کرده ایم  و خوشبختانه مورد مثبتی تا الان مشاهده نشده است و این اطمینان را به مردم میدهم که اگر یک مورد  مثبت به کرونا مشاهده شود حتما به مردم اعلام خواهیم کرد.

جاودان سیرت به مردم هم یک توصیه مهم داشت و افزود: توصیه ای که به مردم عزیز دارم این است که موازین بهداشتی را رعایت کنند، دستهایشان را مرتبا بشویند، اگر سرفه یا عطسه می کنند از دستمال استفاده کنند و سپس دستمال را در سطل  درب دار بریزند ،همچنین از دستمال و ماسک  که استفاده می کنند آن را در محیط رها نکنند، اگر این کمپین اجرایی شود  در سطح استان قول می دهم به همه  عزیزان که هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد، از دست دادن و روبوسی  بپرهیزند در مکانهای عمومی و اجتماعات  شرکت نکنند ، ودر مراسمات عروسی و تدفین ها نیز کمتر حضور پیدا کنند,از مهاجرت یا مسافرتهای غیر ضروری در جاهای شلوغ خود داری کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.