۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 342
  • 18 می 2019 - 9:08
تلمبه خانه گوره (c) بعد از 30 سال وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد

تلمبه خانه گوره (c) بعد از 30 سال وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد

نفت گچساران و چند شرکت مهم دیگر با خط لوله به تلمبه خانه گوره منتقل می‌شود و با افزایش فشار در نهایت به سمت پایانه خارک جهت صادرات هدایت می‌شو

تلمبه خانه گوره (c) بعد از 30 سال وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد


به گزارش امید ملت از گچساران، سعید کوتی مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران به همراه کارشناسان عملیاتی و فنی خود از تلمبه خانه گوره بازدید به عمل آوردند.

 در حاشیه این بازدید سعید کوتی اظهار کرد: تلمبه خانه گوره (c) که بعد از 30سال  به دلیل مشکلات فنی با همت نیروهای عملیاتی شرکت مناطق نفت خیز جنوب  و کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در ماه‌های آینده وارد مدار بهره‌برداری برداری قرار می‌گیرد.

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  با اشاره به نقش کارکنان شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب ابراز کرد: با توجه به وجود تحریم‌ها راه‌اندازی این بخش از تلمبه خانه نشان از همت والای این صنعت دارد.

وی افزود: تلمبه‌خانه گوره به عنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور آمادگی ارسال بیش از ۳ میلیون بشکه نفت را در روز دارد.

 کوتی  با بیان اینکه تلمبه خانه گوره کار انتقال نفت از حوزه های نفتی را به پایانه های نفتی در خلیج فارس میسر می‌کند، گفت: این تلمبه خانه در مجاورت روستای سیاهمکان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: نفت هزاران چاه از جمله  اهواز، مسجد سلیمان، آغاجاری، اندیمشک و امیدیه که در خشکی استخراج می‌شود به این منطقه می‌آید.
 این مسوول  در تشریح کار تلمبه خانه گوه عنوان کرد: نفت گچساران و چند شرکت مهم دیگر با خط لوله به تلمبه خانه گوره منتقل می‌شود و با افزایش فشار در نهایت به سمت پایانه خارک جهت صادرات هدایت می‌شود.  

کوتی عنوان کرد: قرار گرفتن تلمبه خانه گوره و چندراهه بزرگ نفت خام صادراتی ایران در حوزه عملیات این شرکت در ساحل گناوه، ازسوی دیگر گچساران را به عنوان یک شرکت مهم در عرصه تولید و صدور نفت خام مطرح ساخته است.

 در ادامه هوشنگ صیدالی اظهار کرد: تلمبه خانه گوره به عنوان شاهرگ حیاتی و اقتصادی کشور شناخته شده است و  ضروری است حیاتی هم به این نقطه توجه داشته باشیم.

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران است که بی وقفه چرخه اقتصادی کشور را در قلب نفتی ایران می‌چرخاند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.