۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1518
  • 02 سپتامبر 2019 - 22:04
پردیس فرهنگی ، هنری گچساران تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

پردیس فرهنگی ، هنری گچساران تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

امیر حسین نوروزی اظهار کرد:  ساختمان پردیس فرهنگی و هنری گچساران  با اعتباری به مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال  در شهرستان گچساران در حال احداث است.  وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۰ هزار و ۳۰۰ مترمربع  با زیربنایی بیش از ۶ هزار متر  در دو و سه طبقه در ورودی شهر دوگنبدان در […]

امیر حسین نوروزی اظهار کرد:  ساختمان پردیس فرهنگی و هنری گچساران  با اعتباری به مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال  در شهرستان گچساران در حال احداث است.

 وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۰ هزار و ۳۰۰ مترمربع  با زیربنایی بیش از ۶ هزار متر  در دو و سه طبقه در ورودی شهر دوگنبدان در حال احداث است.

نوروزی ادامه داد: این ساختمان دارای  ۸ سالن از جمله  موسیقی، پلاتو، نگارخانه، گالری، موزه، سینما، گیم نت، کافی نت، کنفرانس، کتابخانه تخصصی، سینما تکس و سالن‌های ۱۵۰ و ۴۰۰ نفری است.

وی  با بیان اینکه نبود مجتمع  فرهنگی و هنری در این شهرستان مشکلاتی را برای جامعه هنرمندان به وجود آورده بود، افزود:  مجتمع پردیس فرهنگی و هنری  برای رفاه حال هنرمندان  در این شهرستان در حال احداث است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران  گفت: هم اکنون مجتمع پردیس فرهنگی و هنری از پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدری برخوردار است  و پیش‌بینی می‌شود این ساختمان تا پایان سال به بهره‌برداری رسد.

 نوروزی  با بیان اینکه تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال برای احداث این ساختمان هزینه شده است، گفت: برای تکمیل و تجهیز این ساختمان نیاز به اعتبارات است.

نوروزی با بیان اینکه چنین پروژه‌ای در کشور بی‌نظیر است، خاطرنشان کرد: قطعا فراهم ساختن زیرساخت‌های مناسب فرهنگی و هنری در شهرستان مهم‌ترین خواسته هنرمندان گچسارانی است و می‌تواند تضمین کننده آینده  آنها باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.