۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 993
  • 29 جولای 2019 - 21:42
انتقاد فرماندار گچساران از متولیان طرح اوقات فراغت جوانان

انتقاد فرماندار گچساران از متولیان طرح اوقات فراغت جوانان

ظهر امروز نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت با ریاست فرماندار و برخی از روسای ادارات در سالن فرمانداری گچساران برگزار شد.  در این نشست علی‌خوانپایه با اشاره به ضرورت و اهمیت برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌های پرشور و پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی در این زمینه […]

ظهر امروز نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت با ریاست فرماندار و برخی از روسای ادارات در سالن فرمانداری گچساران برگزار شد.

 در این نشست علی‌خوانپایه با اشاره به ضرورت و اهمیت برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌های پرشور و پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی در این زمینه برنامه ریزی کرده و در این راستا خانواده‌ها همکاری کنند.

 وی با انتقاد بر اینکه این جلسات بعد از گذشت سه سال در شهرستان برگزار می شود، گفت: برگزاری نشست ستاد ساماندهی جوانان با محوریت اوقات فراغت  قبل از آغاز تعطیلات تابستانه بایستی برگزار شود.

فرماندار گچساران ادامه داد: ادارات و دستگاه های متولی‌بایستی از خردادماه به فکر پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان  باشند.

وی با بیان اینکه  همکاری سمن‌ها  و سازمان های مردم نهاد در بخش خصوصی می‌توان راهکارهای خوبی برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوان ارائه دهند، عنوان کرد: با توجه به اینکه یک چهارم جمعیت این شهرستان را کارکنان شرکت نفت و خانواده‌های آنان تشکیل می‌دهد حضور مسوولانشرکت نفت در این جلسات ضروری است.

خوانپایه با بیان اینکه شهرستان گچساران دارای موقعیت خاص است، ابراز کرد: همان گونه که آموزش و پرورش گزارش عملکرد ارائه می دهد شرکت نفت نیز بایستی این گونه باشد چرا که این دستگاه از اهمیت خاصی برخوردار است و می‌توانند کمک کار شهرستان و جامعه ورزشی باشند.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های خوبی در زمینه ورزشی، بهداشتی و راه‌ها در این شهرستان  صورت گرفته است، افزود: نباید بهانه در زیر ساخت داشته باشیم چرا که در چند سال اخیر اقدامات خوبی انجام گرفته است.

فرماندار گچساران  ادامه داد: اگر تسهیلاتی از سوی نهادهای حمایتی  برای ایجاد اشتغالزایی جوانان پرداخت می‌شود، نظارت و کنترل بر روی منابع وجود داشته باشد.

خوانپایه  با بیان اینکه با روی آوردن جوانان به ورزش  موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: شهرستان گچساران دارای زمین‌های چمن مصنوعی و سالن های چند منظوره است که انتظار می رود با برنامه‌ریزی خوب و مطلوب از ظرفیت‌های موجود بهره برد.

 وی ادامه داد: تقسیم کار در بین ادارات از جمله شرکت نفت در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.

این مسوول اذعان کرد: اوقات فراغت یک بحث فرهنگی و بسیار مهم در سطح جامعه است که  تعداد  زیادی از دانش‌آموزان و دانشجویان و جوانان ما با این موضوع در تعطیلات تابستان درگیر هستند و باید با برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده بتوانیم این امر مهم را به نحو احسن و در خور جامعه انجام دهیم تا بتوانیم از آسیب‌های اجتماعی که پیش روی جوانان است جلوگیری کنیم.

 بالاترین مقام اجرایی گچساران در ادامه  عنوان کرد: همه به دنبال  اشتغال پشت میزی هستند که این امر میسر نیست.
 وی افزود: تبدیل اراضی دیم به آبی از اقدامات خوبی بوده که در زمینه اشتغالزایی ایجاد شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.