۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 961
  • 27 جولای 2019 - 14:32
همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در همه شهرستان‌‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در همه شهرستان‌‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش پیشکسوتان دفاع مقدس هفتم مهرماه امسال همزمان با سراسر کشور در همه شهرستان‌های این استان برگزار می‌شود.

به گزارش امید ملت؛ سرهنگ «امیرعباس آسمند» از برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در همه شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: این همایش هفتم مهرماه امسال همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت تکریم و تجلیل پیشکسوتان دفاع مقدس، افزود: این عزیزان با ایثارگری‌های خود در دوران جنگ تحمیلی در کنار شهدای والامقام مخلصانه از خاک و ناموس این کشور دفاع کردند و رشادت‌های عظیمی را از خود بر جای گذاشتند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جلسات توجیهی جهت برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس تاکنون در چند شهرستان استان برگزار شده است، گفت: امیدواریم با تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و تکریم آنها بتوانیم قدردان گوشه‌ای از زحمات آنها باشیم.

آسمند خواستار همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط در برگزاری این همایش‌ها شد و عنوان کرد: طبق دستورالعمل اجرایی، فرماندار هر شهرستان به عنوان رئیس همایش و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هر شهرستان نیز به عنوان دبیر همایش تعیین شده است.

وی ابراز کرد: تدوین تاریخ شفاهی پیشکسوتان دوران دفاع مقدس از دیگر اقداماتی است که به منظور جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن خاطرات پرافتخار این عزیزان، در دستور کار اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد برگزاری مستمر نشست‌های تخصصی و خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های سالانه این اداره‌کل عنوان کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.