۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 940
  • 27 جولای 2019 - 11:41
اجرای ۶۷۰ میلیارد ریال پروژه زیرساختی و عمرانی در یاسوج

اجرای ۶۷۰ میلیارد ریال پروژه زیرساختی و عمرانی در یاسوج

نستهن مقدم اظهار داشت: در 15 ماهه اخیر  670 میلیارد ریال پروژه در حوزه زیرساختی  و عمرانی شهری یاسوج در قالب پروژه‌های مختلف از جمله آسفالت معابر، جدولگذاری، پیاده رو سازی، ساخت سرویس بهداشتی، ساخت دیوار حائل، پارک محله‌ای، کانال دفع آب‌های سطحی، رنگ آمیزی و فضای سبز اجرایی شده است. وی با اشاره به […]

نستهن مقدم اظهار داشت: در 15 ماهه اخیر  670 میلیارد ریال پروژه در حوزه زیرساختی  و عمرانی شهری یاسوج در قالب پروژه‌های مختلف از جمله آسفالت معابر، جدولگذاری، پیاده رو سازی، ساخت سرویس بهداشتی، ساخت دیوار حائل، پارک محله‌ای، کانال دفع آب‌های سطحی، رنگ آمیزی و فضای سبز اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه یاسوج تنها مرکز استانی در کشور بوده که سامانه پایش تصویری ندارد، ادامه داد: همین موضوع به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفت تا منتج به نتیجه شد.

مقدم با بیان اینکه این شهر با عنوان پایتخت طبیعت ایران به سامانه پایش تصویری مجهز می‌شود، افزود: زیرساخت‌های سامانه پایش تصویری در مراحل تکمیلی بوده و در آینده‌ای نزدیک تحقق نصب دوربین‌های پایش و ارتقای کنترل‌های ترافیکی و بهبود وضعیت امنیتی شهری را داریم.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: برخی تجهیزات مورد نیاز راه اندازی پایش تصویری سطح این شهر خریداری و در این زمینه تفاهماتی نیز با شرکت مخابرات انجام شده است.

مقدم با اشاره به اینکه این طرح در راستای مدیریت شهری و نظم‌بخشی به تردد خودروها و کنترل کیفی ترافیک اجرایی می‌شود، ادامه داد: پایش تصویری ضمن ارائه خدمات بهینه به ذی‌نفعان، مدیران را برای تصمیم‌گیری به هنگام و دقیق کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: بدون شک وجود دوربین‌های ترافیکی، کنترلی و نظارتی در نقاط مختلف شهر در کنار ایجاد امنیت پایدار و رصد تخلفات، سبب کاهش چشمگیر تخلفات ترافیکی در سطح شهر شده و نقش به‌سزایی در مدیریت و برنامه‌ریزی ترافیک دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.