۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 861
  • 23 جولای 2019 - 11:51
بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان محروم لنده بزودی کلنگ زنی می‌شود

بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان محروم لنده بزودی کلنگ زنی می‌شود

به گزارش امید ملت؛ امراله خانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی ازمهم ترین آرزوهای دیرینه شهرستان لنده ساخت بیمارستان بوده که طی پیگیری‌های که از سوی دانشگاه علوم پزشکی، خیرین و معاون پشتیبانی وزارت بهداشت ودر مان صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی بیمارستان 32 تخت خوابی در این شهرستان هستیم. وی […]

به گزارش امید ملت؛ امراله خانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی ازمهم ترین آرزوهای دیرینه شهرستان لنده ساخت بیمارستان بوده که طی پیگیری‌های که از سوی دانشگاه علوم پزشکی، خیرین و معاون پشتیبانی وزارت بهداشت ودر مان صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی بیمارستان 32 تخت خوابی در این شهرستان هستیم.

وی مهمترین نیازهای اساسی یک جامعه و انسان را سلامت جسمی، روحی و روانی عنوان کرد و افزود:  سلامت اتفاق نمی‌افتد مگر آنکه در زمینه پزشکی و داروی اقدامات قابل چشمگیری صورت بگیرد که در این زمینه وزارت بهداشت ودرمان و به تبع استان‌ها و شهرستان های دیگر مهم ترین اولویت کاری خود را  خدمات رسانی به موقع  به مردم را  سرلوحه کار خود قرار داده که ساخت بیمارستان‌ها و کلینک‌ها جزئی  از کار بهداشت ودرمان است.

خانی عنوان کرد: کلنگ زنی و افتتاح بیمارستان 32 تخت خوابی یکی از آرزوهای مردم شهرستان لنده بوده که نبود بیمارستان سبب نارضایتی مردم شده اما به زودی آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان با اعتبار اولیه دو میلیارد تومان آغاز می‌شود.

وی از کلنگ زنی کلینیک تخصصی در این شهرستان خبرداد و گفت: علاوه بر بیمارستان 32تخت خوابی کلینیک تخصصی با مشارکت موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) کلنگ زنی می‌شود که امیدواریم در آینده  نزدیک شاهد توسعه پزشکی در این شهرستان باشیم.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لنده بیان کرد:  مرکز خدمات جامع شهری لنده به تجهیزاتی شامل اکو، مانیتورنگ قلبی، نوار قلب، ماشین دیالیز و سایر نیازمندی‌ها با اعتباری بیش از پنچ میلیارد ریال در آینده نزدیک مجهز می‌شود.

انتهای پیام/ن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.