۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 839
  • 22 جولای 2019 - 12:36
افزایش تجهیزات تشخیصی و درمانی درمانگاه تخصصی دهدشت طی 3 سال اخیر

افزایش تجهیزات تشخیصی و درمانی درمانگاه تخصصی دهدشت طی 3 سال اخیر

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجهیزات تشخیصی و درمانی و پزشکان درمانگاه تخصصی دهدشت طی سه سال اخیر ارتقا و افزایش یافت.

به گزارش امید ملت؛ پیام اکبری در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت درمان در شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه افزود: با وجود شهرستان های چهارگانه(کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده) مانع تحقق اهداف ما برای توسعه مراکز درمانی در شهرستان کهگیلویه شد.

وی اظهارکرد: در سال 86 مصوب شد که درمانگاه عمومی شهر دهدشت به درمانگاه تخصصی ارتقاء پیدا کند اما متاسفانه به علت نداشتن فضای فیزیکی و تجهیزات لازم نتوانست توسعه و ارتقاء یابد و تنها نام این درمانگاه تغییر کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از دو سال پیگیری و تلاش تنها مجوز اضافه شدن 600 متر به فضای فیزیکی این درمانگاه داده شد که متاسفانه این مجوز نیز در سازمان متوقف شده است که فضای 300 متری با بازسازی و جابه جایی قسمت های مسکونی و پشتیبانی به این درمانگاه اضافه کرده ایم.

اکبری تصریح کرد: پزشکان متخصص درمانگاه دهدشت دو برابر شده، تجهیزات آزمایشگاهی این مرکز درمانی ارتقاء یافت، تجهیزات تشخیصی درمانی به روز شد و مجوز تبدیل رادیولوژی آنالوگ این درمانگاه به دیجیتال در پایان امسال صادر شده است.

وی ادامه داد: دستگاه آندوسکوپی این درمانگاه طی سال 96 با اعتبار 600 میلیون تومان خریداری و در خرداد ماه امسال نیز شروع به کار کرده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: درمانگاه تخصصی دهدشت در دو شیفت صبح و عصر فعالیت می کند و شهر دهدشت 58 هزار نفر بیمه شده دارد.

اکبری در خصوص وضعیت درمان تامین اجتماعی در شهر لیکک، مرکز شهرستان بهمئی اضافه کرد: به نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده پیشنهاد داده ایم که پیگیری کنند تا از محل اعتبارات سه درصد نفت یک درمانگاه عمومی برای شهر لیکک ساخته و احداث شود تا سازمان تامین اجتماعی که دو هزار متر زمین نیز در این شهر دارد نسبت به تجهیز آن اقدام کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.