۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 831
  • 22 جولای 2019 - 12:19
اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کهگیلویه و بویراحمد برای زلزله سال گذشته

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کهگیلویه و بویراحمد برای زلزله سال گذشته

عزیز فیلی در جلسه فرمانداران شهرستان های استان به زلزله سال گذشته اشاره و اظهار کرد: در اردیبهشت سال گذشته ۴۳ زمین لرزه در استان رخ داد در این مدت یک مورد بالای ۵ ریشتر، سه مورد بین چهار تا ۵ ریشتر، سه مورد بین سه تا چهار و مابقی نیز کمتر از سه ریشتر بود […]

عزیز فیلی در جلسه فرمانداران شهرستان های استان به زلزله سال گذشته اشاره و اظهار کرد: در اردیبهشت سال گذشته ۴۳ زمین لرزه در استان رخ داد در این مدت یک مورد بالای ۵ ریشتر، سه مورد بین چهار تا ۵ ریشتر، سه مورد بین سه تا چهار و مابقی نیز کمتر از سه ریشتر بود که خسارات زیادی به ابنیه و زیرساخت‌های استان رساند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای خسارات ناشی از زلزله سال گذشته به استان خبر داد.

 فیلی گفت: بخشی از این اعتبار بلاعوض و بخش دیگر تسهیلات بانکی کم‌بهره است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این اعتبار برای بازسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی خسارت دیده ناشی از زلزله ساله گذشته به شهرستان‌های بویراحمد و دنا است.

وی با بیا این‌که شمار منازل مسکونی خسارت دیده در ۲ شهرستان بویراحمد و دنا به ویژه در روستاها افزون بر پنج هزار مورد بود که ۱۰ تا بالای ۹۰ درصد خسارت دیده بودند، گفت: یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از میزان خسارت وارد شده در بخش منازل مسکونی بوده که عمده آنها در روستاهای شهرستان‌های بویراحمد و دنا است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.