۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 828
  • 22 جولای 2019 - 12:13
برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق حاشیه‌نشین کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق حاشیه‌نشین کهگیلویه و بویراحمد

رحمت‌الله شاکری در نشست کارگروه فرهنگی اجتماعی با اشاره به توجه حوزه ورزش و جوانان به مناطق حاشیه‌نشین کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق حاشیه‌نشین استان در دستور کار است که با برگزاری این برنامه‌های ورزشی نشاط و شادی در حاشیه شهرها ایجاد می‌شود. معاون اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره […]

رحمت‌الله شاکری در نشست کارگروه فرهنگی اجتماعی با اشاره به توجه حوزه ورزش و جوانان به مناطق حاشیه‌نشین کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق حاشیه‌نشین استان در دستور کار است که با برگزاری این برنامه‌های ورزشی نشاط و شادی در حاشیه شهرها ایجاد می‌شود.

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محله‌ای در زیلایی بیان کرد: برای اولین بار همایش پیاده‌روی خانوادگی در زیلایی بویراحمد برنامه‌ریزی شده، همچنین بنا است در دیشموک نیز برنامه پیاده‌روی اجرا کنیم که شاهد برگزاری این دو رویداد مهم در حاشیه شهرها و منطقهزیلایی در مرداد و شهریور هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه 12 مرداد آغاز هفته ازدواج است، افزود: در این هفته سه جشنواره بزرگ ازدواج آسان در بویراحمد، کهگیلویه و گچساران برگزار می‌شود.

این مسوول در خصوص پرداخت وام به زوج‌های جوان خاطرنشان کرد: بانک‌ها سال گذشته در پرداخت تسهیلات ازدواج همکاری خوبی داشتند که امیدواریم در سال جاری با مشخص شدن سهمیه پرداخت تسهیلات ازدواج شاهد تداوم این همکاری باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.