۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 821
  • 22 جولای 2019 - 11:17
ورود یکهزار و 113 گردشگر خارجی به کهگیلویه و بویراحمد در سال97

ورود یکهزار و 113 گردشگر خارجی به کهگیلویه و بویراحمد در سال97

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طی سال گذشته 1113 گردشگر خارجی وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد .

به گزارش امید ملت؛ سلمان خوش قدم پور افزود: بیشتر این گردشگران از کشورهای اروپایی و بعد کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق بوده اند .

وی با بیان اینکه شعار امسال ما جهت تبلیغ برای ورود گردشگران داخلی و خارجی به استان بر مبنای شعار”رویا و خاطره” است، اظهارکرد: حدود 60 کلیپ یک دقیقه ای برای انشار در شبکه های اجتماعی  از جمله آپارات، یوتیوب و اینستاگرام در خصوص مناطق گردشگری و جاذبه های طبیعی استان آماده کرده ایم .

  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطر نشان کرد: همچنین تهیه 10 کلیپ یک تا سه دقیقه ای با کمک یک گردشگرد خارجی را در دستور کار داریم .

خوش قدم پور تصریح کرد: برنامه اصلی ما در حوزه گردشگری بر مبنای گردشگری فرهنگی است که بر مبنای گردشگری عشایری و بوم گردی است .

وی ادامه داد: ایجاد صفحات مجازی و وبلاگ ها با برگزاری جشنواره ها و مسابقات صفحات مجازی از دیگر برنامه های ما برای معرفی بیشتر استان است که هدایایی به بهترین برنامه ها و صفحات این مسابقه که از هفته آینده آغاز خواهد شد، تقدیم می شود .

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد،عنوان کرد: برگزاری تور خبرنگاران، تور راهنمایان گردشگری و نشست معاونان و مدیران گردشگری غرب کشور در ششم شهریور ماه از دیگر برنامه های ما طی سال 98 است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.