۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 770
  • 20 جولای 2019 - 12:30
صعود نوجوانان هندبالیست نفت و گاز گچساران به لیگ برتر

صعود نوجوانان هندبالیست نفت و گاز گچساران به لیگ برتر

مسابقات جام نوجوانان هندبال کشور هفته گذشته با حضور 31 تیم به میزبانی خمینی شهر اصفهان برگزار شد. در این دوره از مسابقات تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران با تیم‌های نیروی زمینی کازرون، بیجار کردستان هیات هندبال تهران و فولاد سپاهان اصفهان هم‌گروه بود که توانست با 3برد و یک باخت  به مرحله […]

مسابقات جام نوجوانان هندبال کشور هفته گذشته با حضور 31 تیم به میزبانی خمینی شهر اصفهان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران با تیم‌های نیروی زمینی کازرون، بیجار کردستان هیات هندبال تهران و فولاد سپاهان اصفهان هم‌گروه بود که توانست با 3برد و یک باخت  به مرحله یک هشتم  صعود کند.

در این ادامه این دیدارها تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران با تیم کاشان از گروه دیگر به رقابت پرداخت که در این  بازی توانست با نتیجه 19 بر 16 حریف را شکست و به چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

 در ادامه این رقابت‌ها تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و نفت و گاز گچساران به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فولاد مبارکه سپاهان با حساب ۲۴بر۲۳ در ضربات پنالتی به برتری رسید و سوم شد.

اما در بازی نهایی تیم‌های قصر نشاط بهبهان و ذوب آهن اصفهان رو در روی هم قرار گرفتند که این  در این مصاف تیم  قصر نشاط بهبهان با کسب نتیجه ۱۷بر۱۴ حریف خود را شکست  داده  وبه مقام برتری در رقابتهای قهرمانی نوجوانان هندبال کشور دست یابد.

سعید پایاب رئیس هیئت هندبال گچساران اظهار کرد: تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران با قرار گرفتن در مقام چهارم این رقابت‌ها توانست سهیمه لیگ برتر را از آن خود کند.

 ایشان خاطرنشان کرد:حضور تیم هندبال نوجوانان پسر نفت و گاز گچساران در لیگ برتر می‌تواند نقش موثری در پرورش بازیکنان مستعد بومی این منطقه داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.