۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 749
  • 18 جولای 2019 - 11:41
غلامرضا تاج گردون: مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال احداث می شود

غلامرضا تاج گردون: مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال احداث می شود

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال با مشارکت شرکت نفت احداث می شود. به گزارش امید ملت غلامرضا تاجگردون در آئین کلنگ مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران افزود: احداث طرح های فرهنگی در […]

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال با مشارکت شرکت نفت احداث می شود.

به گزارش امید ملت غلامرضا تاجگردون در آئین کلنگ مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران افزود: احداث طرح های فرهنگی در محلات کمتر برخوردار بسیار مهم است.

وی بیان کرد: مركز فرهنگی و هنری بافت فرسوده گچساران با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال با مشارکت شرکت نفت احداث می شود.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این طرح در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۳۸۰ متر مربع و  زيربناي  یک هزار و ۲۲۵ مترمربع ساخته می شود.

تاجگردون عنوان کرد: در سال های اخیر در زمینه بافت فرسوده در این شهرستان قدم های بسیاری خوبی برداشته شده است.

وی گفت: این اقدامات مقدمه ای برای این محلات آسیب پذیر هستند که در واقع به عنوان تکمیل کننده زیرساخت های فرهنگی و هنری به شمار می رود.

آیین کلنگ زنی مرکز فرهنگی، هنری محله سادات با حضوررئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و برخی از مسئولان در گچساران انجام شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.