۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 739
  • 17 جولای 2019 - 19:25
خط تولید شیشه ضد گلوله  در آیینی با حضورخداد غریب پور معاون وزیر در شهرک صنعتی شیراز آغاز به کار کرد

خط تولید شیشه ضد گلوله در آیینی با حضورخداد غریب پور معاون وزیر در شهرک صنعتی شیراز آغاز به کار کرد

به گزارش امید ملت معاون وزیر صنعت در سخنانی در حاشیه این آئین، اشتغال و تولید را بهترین راه شکل گیری و تحقق توسعه متوازن دانست و گفت: بر همین اساس ضرورت دارد که سرمایه‌ها به سمت رونق تولید و اشتغال پایدار سوق یابد. خداداد غریب پور در خصوص طرح احیا، شناسایی و فعال سازی […]

به گزارش امید ملت معاون وزیر صنعت در سخنانی در حاشیه این آئین، اشتغال و تولید را بهترین راه شکل گیری و تحقق توسعه متوازن دانست و گفت: بر همین اساس ضرورت دارد که سرمایه‌ها به سمت رونق تولید و اشتغال پایدار سوق یابد.

خداداد غریب پور در خصوص طرح احیا، شناسایی و فعال سازی معادن کوچک مقیاس و فعالیت‌های اکتشافی نیز اظهار داشت: حضور فعال تشکل‌های بخش خصوصی مرتبط با بخش معادن زمینه ساز ارتقای جایگاه معادن کوچک مقیاس در تولید، تجارت و اشتغال زایی خواهد شد.

وی، با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای توسعه و معادن و تشکل کمیته‌ای ویژه برای فعال سازی بخش معادن ادامه داد: ۲۰ معدن کوچک مقیاس در استان فارس شناسایی شده که فراخوان جذب سرمایه گذار در این معادن انجام شده که امیدواریم با جذب سرمایه گذار شاهد توسعه بخش معادن فارس و ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

غریب پور، طرح آلومینیوم جنوب را از جمله طرح‌های مشارکتی در دست اجرا توسط ایمیدرو دانست و گفت: تمهیداتی اندیشیده شده که فاز نخست این طرح که با سرمایه گذاری یک و ۲ دهم میلیارد دلار در است انجام است امسال به بهره برداری برسد.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به آماده سازی بندر پارسیان به منظور ایجاد زیرساخت صادراتی محصولات طرح آلومینیوم جنوب که در لامرد در حال احداث است، گفت: فاز نخست این طرح امسال به بهره برداری خواهد رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.