۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 730
  • 17 جولای 2019 - 19:01
دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد

دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده‌های استان خبر داد و گفت: رئیس سازمان راهداری به دستور وزیر راه به صورت ویژه مسؤول پیگیری مشکلات راه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد شد. به گزارش امید ملت، حسین کلانتری استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیرامون مسائل […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده‌های استان خبر داد و گفت: رئیس سازمان راهداری به دستور وزیر راه به صورت ویژه مسؤول پیگیری مشکلات راه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش امید ملت، حسین کلانتری استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیرامون مسائل و مشکلات در حوزه راه‌های استان دیدار و گفتگو کرد.

معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

حسین کلانتری بر اتمام پروژه پاتاوه _دهدشت تا پایان سال جاری تاکید کرد و خواستار تخصیص اعتبار ویژه برای تکمیل این پروژه شد.

استاندار همچنین خواستار کمک و تخصیص اعتبار به پروژه‌های محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج- سمیرم و یاسوج- اقلید شد و گفت: انتظار می‌رود برای روشنایی محورهای ارتباطی استان، خطکشی، روکش آسفالت، نصب دوربین های سرعت سنج و… نیز اعتباری پیش‌بینی شود.

وی افزود: می‌طلبد نسبت به روشنایی و تهویه تونل‌های محور یاسوج _بابامیدان اعتبار ویژه‌ای تخصیص یابد.

کلانتری خواستار برقراری پرواز روزانه در فرودگاه یاسوج شد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به مشکلات محور یاسوج-سپیدار به چرام و حادثه فوت ۸ عضو یک خانواده، عنوان کرد: رفع اساسی مشکلات این محور نیاز مند تامین اعتبار است.

کلانتری بیان کرد: وزیر راه قول مساعد برای رفع مشکلات حوزه راه‌های استان و تقویت تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج دادند و در همین نشست به صورت تلفنی با چند تن از معاونان خود و چند شرکت هواپیمایی برای رفع مشکلات استان صحبت کردند.

وی افزود: وزیر راه همچنین  به رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده‌ای دستور داد که پیشنهادات استان را با جدیت پیگیری و در راستای رفع این مشکلات اقدام کند.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار اظهار داشت: برای برقراری پروازهای روزانه در فرودگاه یاسوج و افزایش این پروازها از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

وی عنوان کرد: برای اصلاح محور یاسوج_سپیدار به چرام کمک خواهیم کرد و سایر درخواست‌های استاندار را در بخش‌های مختلف بررسی و برای تکمیل پروژه‌ها اعتبار لازم تخصیص می‌یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.