۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 727
  • 17 جولای 2019 - 15:01
اختصاص ۱۲۰ میلیارد برای اجرای طرح هادی در ۴۰ روستای گچساران

اختصاص ۱۲۰ میلیارد برای اجرای طرح هادی در ۴۰ روستای گچساران

حسین جنتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به اعتبار تخصیص داده شده برای اجرای پروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امسال بیش از ۲۵۴ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی تخصیص داده شد.  وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای اجرای طرح‌های گردشگری، ورزشی، اجرای طرح هادی در روستاها و […]

حسین جنتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به اعتبار تخصیص داده شده برای اجرای پروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امسال بیش از ۲۵۴ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی تخصیص داده شد.

 وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای اجرای طرح‌های گردشگری، ورزشی، اجرای طرح هادی در روستاها و بازسازی بافت فرسوده دوگنبدان اختصاص یافته است.

 مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرستان گچساران دارای ۵۶ روستا با جمعیتی بیش از ۲۰ خانوار است، گفت: امسال برای اجرای طرح هادی در روستاهای گچساران ۱۲۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده که این میزان اعتبار در ۴۰ روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت گچساران اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح‌ها شامل احداث سنگ فرش معابر، احداث جدول، ساخت پارک و طرح‌های گردشگری در روستاهای گچساران  تخصیص داده شد.

 جنتی ادامه داد: همچنین برای نوسازی و بهسازی و اجرای سنگ‌فرش در برخی از نقاط بافت فرسوده دوگنبدان ۷۰ میلیارد ریال تاکنون اختصاص داده شد.

 این مسوول با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای  ک هزار و ۶۷۲ روستا است ادامه داد: از ابتدای اجرای طرح هادی تاکنون در ۴۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمد طرح هادی اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح‌های هادی در دست اجرا این استان از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند، ادامه داد: هم‌اکنون در ۳۹۸ روستای بالای ۲۰ خانوار این استان  طرح هادی در دست اجرا است.

 جنتی  به اختصاص قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان اشاره کرد و گفت:  ارزش ریالی سهمیه قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان در سالجاری را ۷۰ میلیارد ریال ذکر کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.