۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 717
  • 16 جولای 2019 - 16:33
نخستین لیگ فوتبال شهرستان باشت آغاز شد

نخستین لیگ فوتبال شهرستان باشت آغاز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: نخستین لیگ فوتبال این شهرستان با شرکت هفت تیم پس از سال ها انتظار فوتبال دوستان آغاز شد. مهدی عسکری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در نخستین بازی لیگ فوتبال شهرستان باشت عصر روز دوشنبه با قضاوت محمد راهی داور ملی […]


رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: نخستین لیگ فوتبال این شهرستان با شرکت هفت تیم پس از سال ها انتظار فوتبال دوستان آغاز شد.

مهدی عسکری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در نخستین بازی لیگ فوتبال شهرستان باشت عصر روز دوشنبه با قضاوت محمد راهی داور ملی کشورمان برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دیدار تیم‌های استیل آذین و مهاجر جلیل پس از ۹۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۲ بر ۲ پایان یافت.

رئیس اداره ورزش وجوانان باشت گفت: لیگ فوتبال باشت با حضور تیم‌های استقلال بوستان، مهاجر جلیل زاگرس، سعادت آباد، ستارگان سادات بیدک، شاهین گشین، استیل آذین و کشاورز گوهرگان این شهرستان با پیگیری مسئولان آغاز شده است.

عسکری افزود: تمام برنامه‌هایی که در فوتبال برگزار می‌شود باید در قالب برنامه‌های بلندمدت از پایه و با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها باشد.
وی بیان کرد: ساختار قوی در باشگاه‌های ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت مستمر برای به روز رسانی و دانش افزایی، توجه به مداس فوتبال و تقویت هیأت‌ها در توسعه این رشته مؤثر است.
شهرستان ۲۲ هزار نفری باشت در جنوب کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ هیأت ورزشی فعال دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.