۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 700
  • 11 جولای 2019 - 13:20
استاندار کهگیلویه و بویراحمد : توزیع عادلانه بودجه در شهرستان ها / به کسی باج نمی دهم باجی هم نمی گیرم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد : توزیع عادلانه بودجه در شهرستان ها / به کسی باج نمی دهم باجی هم نمی گیرم

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان با تبریک دهه کرامت ، اظهارداشت: انتظار می‌رود اعضای شورای شهر برنامه‌ها و وعده‌های خود به مردم را یادآوردند و در راستای تحقق آنها تلاش کنند. استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداران نیز برنامه‌های خود را مرور […]

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان با تبریک دهه کرامت ، اظهارداشت: انتظار می‌رود اعضای شورای شهر برنامه‌ها و وعده‌های خود به مردم را یادآوردند و در راستای تحقق آنها تلاش کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداران نیز برنامه‌های خود را مرور کنند و در راستای اجرایی کردن آنها اقدام کنند، افزود: هیچ سازمانی به تنهایی قادر به رفع تمامی مشکلات نیست و می‌طلبد همه در کنار همدیگر و باهمدلی برای برطرف کردن مشکلات گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه شهرداران باید خلاق باشند و از محل و منابع مختلف نسبت به درآمدزایی برای شهرداری همت کنند ، بیان کرد: بعضی مواقع به خاطر ملاحظات قومی و سیاسی دریافت عوارض نادیده گرفته می‌شود.

کلانتری گفت: خدا را ناظر بدانیم و در هرکاری باید  نقش خود را ایفا کنیم.

وی ابراز کرد: سازمان برنامه ریزی را موظف کردیم که اعتبارات امسال را براساس شاخص های کشوری توزیع کند و کارشناسان ما در این خصوص ارزیابی های لازم را انجام دادند.

کلانتری با تاکید بر اینکه باکسی تعارف نداریم، بیان کرد: هرکسی که براساس عدالت رفتار نکند به طور قطع با وی برخورد می شود و  برای ما تمامی مردم استان از زیلایی گرفته تا دیشموک برابر هستند.

وی تصریح کرد: وظیفه ما خدمت‌رسانی است و هیچ خط کشی نداریم و  در رابطه با اجرای عدالت با هیچ کسی در استان عقد اخوت نبسته ایم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اسناد را به ما ارائه دهید و بدون اغماض برخورد می شود.

وی گفت: انتظار می رود سلسله مراتب در پیگیری امور رعایت شود و می طلبد مسئولان با اولویت بندی نسبت به رفع مشکلات شهرستان ها اقدام کنند.

کلانتری تاکید کرد: اگر به دنبال توسعه هستیم مسائل حاشیه ای را باید کنار بگذاریم و از توان و ظرفیت مجمع نمایندگان استان استفاده کنیم و با تعامل و همدلی در کنار یکدیگر برای پیشرفت استان تلاش کنیم.

وی با اشاره به انتخابات اسفندماه، تصریح کرد: اکنون ماه ها تا انتخابات زمان داریم و نباید فضا را انتخاباتی کنید.

کلانتری با تاکید بر اینکه به کسی باج نمی دهم و باجی نمی گیرم، گفت: فرصت های طلایی را از دست ندهید و بدور از هرگونه خط کشی برای توسعه استان گام بردارید.

وی در خصوص پست های مدیریتی، عنوان کرد: انتخاب مدیران کل در حیطه اختیارات وزرا است و با هماهنگی استاندار نسبت به جابه جایی افراد در این پست ها اقدام می شود.

کلانتری ابراز کرد: هرکسی و در هر ارگانی وظیفه خاصی بر عهده دارد که باید براساس قانون به وظایف خود عمل کند.

نماینده عالی دولت در استان در خصوص استخدامی ها، عنوان کرد: نظارت بر روند استخدامی ها بر عهده سازمان های بازرسی است و هرکسی تخلف کند با شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد می شود.

وی تاکید کرد: شورای حل اختلاف تا یک ماه آینده تشکیل شود و اگر عضوی بنا بر هر دلیلی از شرکت در این نشست خودداری کند نه تنها به مقامات بالا گزارش می شود بلکه خواستار انتخاب جایگزین این افراد نیز هستیم.

استاندارکهگیلویه و بویراحمد بااشاره به اینکه در دوره ای افتخار خدمت در این استان نصیبم شده است  که ۶ سال از عمر دولت گذشته است، بیان کرد: ملاک انتخاب افراد برای انتصاب در پست های مدیریتی بعد از شایستگی، پذیرش برنامه ها و سیاست های دولت و داشتن روحیه خدمتگزاری است.

وی خطاب به شهرداران عنوان کرد: مسائل حفاظتی و ایمنی را در حیطه کاری خود رعایت کنید تا خدایی نکرده شاهد حادثه ناگواری نباشیم.

کلانتری با تاکید بر اینکه شهرداران و شوراهای ۱۸ گانه استان حق دارند که مطالبات مردم را از ما پیگیری کنند، تصریح کرد: قول می دهم از تمام تجربه، آبرو و توانم برای توسعه استان استفاده کنم.

وی با بیان اینکه در آینده به شهرهای مختلف استان سفر می کنم، گفت: در یک بازه زمانی ۶ ماه این نشست مجددا برگزار خواهد شد.

کلانتری با تاکید بر اینکه ما هیچ منافعی جز خدمت به مردم نداریم، عنوان کرد: امید است با همدلی و همکاری و بدون حب و بغض برای توسعه استان گام برداریم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.