۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 651
  • 08 جولای 2019 - 11:37
بازدید 4 میلیون گردشگر از کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته/ عشایر یکی از کانون‌های پرافتخار زندگی جامعه ایرانی

بازدید 4 میلیون گردشگر از کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته/ عشایر یکی از کانون‌های پرافتخار زندگی جامعه ایرانی

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال گذشته حدود چهار میلیون گردشگر از استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند، گفت: ظرفیت پذیرش گردشگر در این استان باید به ۱۰ میلیون نفر در سال افزایش یابد.

به گزارش امید ملت به نقل از تسنیم، غلام‌محمد زارعی در آیین افتتاحیه پنجمین جشنواره ملی عشایر با  اشاره به ‌زیبایی‌های زندگی عشایری، اظهار داشت: عشایر یکی از کانون‌های پرافتخار زندگی جامعه ایرانی هستند که نقش مهمی را در اقتصاد کشور ایفا می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره این سخن امام خمینی(ره) که عشایر را ذخایر انقلاب دانستند، افزود: برگزاری چنین جشنواره‌هایی در معرفی و حفظ آداب و رسوم و نوع زندگی عشایری تأثیر بسزایی دارد.

زارعی گردشگری را از مهم‌ترین محورهای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان و بیان کرد: این استان ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه فراوانی در این حوزه دارد و سرمایه‌گذاری در این حوزه به رونق اقتصادی و افزایش اشتغال منجر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته حدود چهار میلیون گردشگر وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد، ابراز کرد: در سال‌های اخیر با معرفی ظرفیت‌های استان شاهد افزایش ورود گردشگران بودیم و قابلیت‌های فراوانی را در این حوزه تجربه کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئولان همه بر این باورند که باید با نگاه عادلانه و آمایشی در این استان در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری صورت گیرد.

زارعی با تأکید بر اینکه باید استان کهگیلویه و بویراحمد را به لحاظ ظرفیت‌های گردشگری در زمره استان‌هایی مانند اصفهان، فارس و همدان دید، گفت: در جنوب ایران زیبایی بی‌نظیری وجود دارد و آن هم استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان پایتخت طبیعت ایران است.

وی بیان کرد: باید با افزایش زیرساخت‌های گردشگری ظرفیت پذیرش گردشگر در استان کهگیلویه و بویراحمد را به 10 میلیون نفر در سال برسانیم.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.