۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 650
  • 08 جولای 2019 - 12:09
2 دلیل برای چاله چوله‌های فراوان در شهر یاسوج/ پای بی‌تدبیری در میان است

2 دلیل برای چاله چوله‌های فراوان در شهر یاسوج/ پای بی‌تدبیری در میان است

دلیل برای چاله چوله‌های فراوان در شهر یاسوج/ پای بی‌تدبیری در میان است چاله‌ چوله‌های زیاد در شهر یاسوج به دو دلیل بوده که موجب نارضایتی مردم شده است. شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران نام می‌برند که هر ساله گردشگران زیادی آن هم به واسطه آب و هوای خوب یاسوج به این شهر […]

دلیل برای چاله چوله‌های فراوان در شهر یاسوج/ پای بی‌تدبیری در میان است چاله‌ چوله‌های زیاد در شهر یاسوج به دو دلیل بوده که موجب نارضایتی مردم شده است.

فارس من| 2 دلیل برای چاله چوله‌های فراوان در شهر یاسوج/ پای بی‌تدبیری در میان است

شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران نام می‌برند که هر ساله گردشگران زیادی آن هم به واسطه آب و هوای خوب یاسوج به این شهر سفر می‌کنند تا چند روزی را در این آب و هوای متبوع سپری کنند.

اما وضعیت شهر یاسوج به گونه‌ای است که زیرساخت‌های لازم را برای پذیرایی حداکثری از مسافران و گردشگران ندارد و همه مشکلات را هم نباید به گردن شهرداری انداخت.

زیرساخت‌ها در بخش‌های دیگر آن چنان ضعیف است که دود آن به چشم شهرداری می‌رود و قادر به درآمدزایی نیست چرا که در یک شهر همه عوامل باید دست به دست هم داده و موجبات رشد و توسعه را فراهم کنند که در یاسوج وضعیت این گونه نیست.

یکی از مشکلاتی که شهر یاسوج را نازیبا و عبور و مرور را در آن مشکل کرده و هم مردم شهر و هم گردشگران از این وضعیت نگران و ناراضی‌‌اند وضعیت خیابان‌های این شهر است.

چاله چوله‌هایی که امان مردم مردم را بریده و بیشترین اعتراض و شکایت مردم در شهر یاسوج از این وضعیت است و نمی‌دانند که مقصر این وضعیت کیست و چرا با مقصران برخورد نمی شود و اصولا چرا چنین وضعیتی علی‌رغم نارضایتی شدید مردم همچنان ادامه دارد.

و در ادامه آمده که چاله چوله های ایجاد شده در سطح شهر یاسوج که موجب نارضایتی مردم شده است چه کسی باید جوابگو باشد شهرداری یا دستگاه های خدمت رسان؟

در همین زمینه به سراغ نستهن مقدم شهردار یاسوج رفتیم و از وی در خصوص دلیل ایجاد چاله چوله‌های شهر یاسوج سؤال کردیم که مقدم اظهار کرد: شهرداری یاسوج وظیفه خود را در ترمیم و روکش آسفالت در معابر و خیابان‌ها انجام می‌دهد و این دستگاه‌های خدمات‌رسان هستند که کنده‌کاری انجام می‌دهند.

وی با بیان این که آن‌ها هم ناگزیر به انجام این کار و ارائه خدمات به مردم هستند افزود: شهر یاسوج رو به رشد است و هر روزه شاهد ساخت و سازهای جدید در آن هستیم و از سوی دیگر برخی از سیستم‌ها و شبکه‌های خدمات‌رسانی مثل آب در این شهر عمر بالایی دارند و همین موجب شکستگی‌ها می‌شود.

مقدم با بیان این که در حال حاضر معابر و خیابان‌های شهر یاسوج در دستور کار آسفالت‌ریزی قرار گرفته است افزود: از قبل هم به دستگاه‌ها اعلام کرده‌ایم که هر کاری دارند انجام دهند اما برای مثال وقتی خیابان منتهی به بیمارستان امام سجاد را آسفالت کردیم تنها دو هفته پس از این کار، شبکه آب آن منطقه دچار مشکل شد و آب و فاضلاب ناگزیر به کنده‌کاری شدند.

همچنین فیض‌الله پاسره مدیرعامل آب و فاضلاب استان با اشاره به عمر بالای شبکه آب شهر یاسوج اظهار کرد: همین موجب شده که شاهد شکستگی‌های ممتد در شهر یاسوج باشیم و ناگزیر به کنده‌کاری هستیم.

متاسفانه پس از کنده‌کاری دستگاه‌های خدمات‌رسان در این شهر  وظیفه خود را به درستی در ترمیم نقاط کنده‌کاری شده انجام نمی‌دهند و به بدترین و بی‌کیفیت‌ترین شکل و بدون زیرسازی لازم اقدام به آسفالت محل کنده‌کاری شده می‌کنند که همین موجب ایجاد مشکلات فراوان در معابر شهر یاسوج شده و مردم کاملا از این وضعیت ناراضی‌اند.

فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.