۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 640
  • 08 جولای 2019 - 9:27
بیمارستان ۲۹۶ تختخوابی یاسوج و ۳۲ تختخوابی باشت تجهیز می‌شود /خریداری 11 میلیارد ریال تجهیزات برای بیمارستان های استان

بیمارستان ۲۹۶ تختخوابی یاسوج و ۳۲ تختخوابی باشت تجهیز می‌شود /خریداری 11 میلیارد ریال تجهیزات برای بیمارستان های استان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بهره برداری کامل از دو بیمارستان بزرگ یاسوج و ۳۲ تختخوابی باشت جزو دغدغه‌ها است، گفت: برخی تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌های استان با ارزش افزون بر ۱۱ میلیارد ریال خریداری شده است.

به گزارش امید ملت و به نقل از تسنیم، غلامعباس سبز صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران ارشد حوزه بهداشت و درمان استان بهره برداری کامل از تمامی بخش‌های بیمارستان‌ها و مراکز درمانی افتتاح شده در سال‌های اخیر از جمله بیمارستان 296 تختخوابی یاسوج، 32 تختخوابی باشت و اورژانس دهدشت است.

وی عنوان کرد: سری جدیدی از تجهیزات پزشکی بیمارستان‌های استان از جمله بیمارستان 296 تختخوابی شهید جلیل یاسوج، 32 تختخوابی باشت، بی بی حکیمه و اورژانس دهدشت با مبلغی افزون‌بر 11 میلیارد ریال با پیگیری سرپرست دانشگاه خریداری شده است.

سبز ابراز کرد: این تجهیزات شامل دو دستگاه ونتیلاتور نوزاد، چهار دستگاه ونتیلاتور پرتابل، یک دستگاه میکروسکوپ جراحی چشم، یک دستگاه میکروسکوپ جراحی ای ان تی، یک دستگاه ست لاپارسکوپ، یک دستگاه اکوکاردیوگراف، دو دستگاه انکوباتورمولتی گاز، یک دستگاه پالس اکسیمتر دیجیتال، چهار دستگاه تخت احیاء نوزاد، یازده دستگاه پمپ سرنگ و یک دستگاه الکترولیت آنالایز بوده است.

وی با بیان اینکه به زودی این اقلام بین مراکز درمانی توزیع می‌شود، ادامه داد: برای رفع کمبود تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان‌ها پیگیر هستیم و اقلام مورد نیاز را تهیه و در اختیار این مراکز قرار می‌دهیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این تجهیزات تحویل انبار دانشگاه شده و به زودی به بیمارستان‌های استان تحویل می‌شود.


انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.