۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 629
  • 02 جولای 2019 - 0:43
پاسخ به بیانیه غلامرضا پاکدل؛

پاسخ به بیانیه غلامرضا پاکدل؛

پاسخ به بیانیه غلامرضا پاکدل؛ خیانت یا رفاقت : به قلم ؛ م- رفیعی نه هر که چهره برافروخت دلبری داند نه هر که آینه سازد سکندری داند نه هر که کله کج نهاد و تند نشست کلاه داری و آیین سروری داند تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن که دوست خود روش […]

پاسخ به بیانیه غلامرضا پاکدل؛
خیانت یا رفاقت :
به قلم ؛ م- رفیعی
نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

نه هر که کله کج نهاد و تند نشست

کلاه داری و آیین سروری داند

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن

که دوست خود روش بنده پروری داند

غلام همت آن رند عافیت سوزم

که در گداصفتی کیمیاگری داند

چند ماهی یکبار مطالبی از شما در رسانه ها مطرح می شد در باب نقد شرایط موجود و مدح دوران مدیریت خودتان!
اما هرگز پاسخی از طرف مخاطب داده نشد چون نقد نبود و تنها تخریبی در جهت یک کینه شخصی که بر افکارتان غلبه کرده نمایان است!


من شما را ندیده ام اما آخرین مقاله شما با عنوان رقابت برای رفاقت ممنوع؛ مرا واداشت تا با تحقیق از صفحه شخصی خودتان شما را بهتر بشناسم .
با کنار هم قرار دادن شناسنامه شما در کنار مطالب گذشته که همه را از نوع دلسوزی و نقد یک هم ولایتی جهت ارتقا و توسعه میدیم اعتراف به فریب میکنم و با صراحت میگوییم شهرتتان پاکدل است و افکارتان ناپاک!
البته من بی انصاف نیستم و به تلاش و هوش خانواده شما اعتقاد دارم اما قبول هم کنیم این که شما همیشه مدیر بوده اید خود سهم بسزایی در این شرایط بقول خودتان نامطلوب داشته ای و فرزندان شما که همه در بهترین نقطه شهر و با امکانات رفاهی که از برکت مسولیت شما بدست آمده همه پزشک شده اند و باور کنید جوانان محله سادات ، رادک و لبنان از نظر بهره هوشی کمتر از فرزندان شما نبوده اند و فقر مزمن باعث محدودیت و شرایط امروزی آنان گشته که هر روز اخبار خودکشی در این محله ها دل هر با انصافی را بدرد میاورد
اگر به خلقت و عدالت خدواند اعتقاد دارید پس حتما قبول دارید نه شما و نه فرزندان شما استثنا نیستند و ضریب هوشی بیشتری از جوانان به قول دوستتان یدالله مرادی زیر پوست شهری ندارند.
اما گذشته و حال سادات و رادک و.‌‌… را همیشه دیده بودم و شرایط امروز و دیروز آن قابل قیاس نیست و نیاز به دایه مهربانتر از مادر ندارند و امید شکل گرفته در دل جوانان سرزمین سوزان را بیشتر نسوزانید.
چند وقت است به سرزمین آفتاب نیامده ای! براستی شاید رنگ و روی نو شدن شهر را ندیده ای ! اگر نیامده و ندیده ای که هیچ! اما اگر دیده ای شهر آشوب و تلاش جهت کم رنگ کردن امید مردم خود عین خیانت است و به نظر و عقیده مردم احترام بگذاریم و بگذارید خودشان تصمیم بگیرند و شما در تو چال یا فشم تخم فتنه را راهی سرزمین مادری نکنید و تفرقه نیندازید چرا که رفاقتی که از نام برده ای به رفاقت خاله خرسه بیشتر شبیه است و در پشت نام زیبای رفاقت پلیدی نمایانتر است و بدانید ملت ما همیشه همچون مولای خود از مظلوم دفاع میکنند و تاجگردون تاکنون غلامی بیش نبوده چه در محضر مولایش حسین و چه در غلامی موکلانش.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.