۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 583
  • 25 ژوئن 2019 - 11:43
شهردار دهدشت گفت: 7 پروژه عمرانی در سطح این شهرستان فعال است

شهردار دهدشت گفت: 7 پروژه عمرانی در سطح این شهرستان فعال است

به گزارش امید ملت اسفندیار برخه در جمع خبرنگاران از اجرای ۷ پروژه عمرانی در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرایی این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر 67 میلیارد ریال آغاز شده است. شهردار دهدشت پروژه‌های عمرانی شهر را شامل روکش و ترمیم آسفالت معابر، ترمیم و توسعه فضای سبز، تعریض […]

به گزارش امید ملت اسفندیار برخه در جمع خبرنگاران از اجرای ۷ پروژه عمرانی در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرایی این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر 67 میلیارد ریال آغاز شده است.

شهردار دهدشت پروژه‌های عمرانی شهر را شامل روکش و ترمیم آسفالت معابر، ترمیم و توسعه فضای سبز، تعریض و اسفالت جاده آرامستان جدید،سنگفرش معابر و پیاده‌روها و زیرسازی آسفالت معابر عنوان کرد.

برخه با بیان اینکه زیرسازی،  روکش و ترمیم آسفالت معابر از طریق مناقصه به پنج پیمانکار واگذار شده است، گفت: نهضت آسفالت با بکارگیری پنج پیمانکار در سطح معابر و خیابان‌های شهر دهدشت در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در این طرح 80 هزار متر مربع از خیابانهای اصلی میدان جهاد تا میدان شهید شیرودی و دیگر نقاط شهر روکش و اسفالت می‌شود.

برخه عنوان کرد: معابر و خیابان‌های شطرنجی در سطح شهر شناسایی شده و کار ترمیم آنها با تراشه قسمت آسیب‌دیده در حال اجراست و در مرحله بعد آسفالت خواهد شد.

وی با اشاره به جاده دسترسی به آرامستان که سالها دغدغه شهروندان بوده است اظهارکرد: تعریض، بهسازی و آسفالت این جاده با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در دو فاز در حال اجراست.

‌شهردار دهدشت اضافه کرد: ساماندهی پارک‌ها و توسعه فضای سبز نیز با  اعتبار ۴ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال  در حال اجراست

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.