۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 549
  • 25 ژوئن 2019 - 7:57
محمدی تبار:هلی‌برن به موقع آتش‌نشان مانع سوختن بیش از ۴۰ هکتار از مراتع کهگیلویه شد

محمدی تبار:هلی‌برن به موقع آتش‌نشان مانع سوختن بیش از ۴۰ هکتار از مراتع کهگیلویه شد

محمدی‌تبار با اشاره به اینکه حدود 4 هکتار از مراتع منطقه کلایه در آتش سوخت

به گزارش امید ملت وحید محمدی تبار عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ساعت 14:30 دقیقه امروز تماس تلفنی مبنی بر  آتش سوزی در کوه کلایه کهگیلویه با مدیریت بحران استان برقرار شد.

وی افزود: در کمترین زمان ممکن دستورات لازم برای حضور میدانی فرماندار کهگیلویه و مدیر منابع طبیعی شهرستان صادر شد و این مدیران به همراه نیروهای مردمی در منطقه عملیاتی حاضر شدند.

محمدی‌تبار عنوان کرد: باتوجه به ارتفاعات و سخت گذر بودن منطقه آتش سوزی، حرکت آتش نشانان با مشکل مواجه بود و بنا به ضرورت حضور هلیکوپتر آتش نشان برای خاموش کردن آتش تماس تلفنی با استاندار برقرار شد.

وی ادامه داد: استاندار این موضوع را پیگیری کرده و پس از تماس با مدیرعامل شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب، هلیکوپتر برای هلی برن نیرو به منطقه آتش سوزی اعزام شد.

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خوشبختانه آتش ساعت 17:30 دقیقه اطفا شد، تصریح کرد: این آتش سوزی با پیگیری سریع و به موقع کمتر از 3 ساعت خاموش و کنترل شد.

محمدی‌تبار با اشاره به اینکه حدود 4 هکتار از مراتع منطقه کلایه در آتش سوخت، خاطرنشان کرد: حتی یک اصله درخت در این آتش نسوخت و اگر سرعت عمل و آمادگی نیروها و مدیریت بحران نبود شاید بیش از 40 هکتار از مراتع این منطقه طعمه حریق می شد و آتش به جنگل های کهگیلویه سرایت پیدا می‌کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.