۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 541
  • 24 ژوئن 2019 - 19:20
‍ پاسخ بیعت اصل به يك تحليل  سخنان بیعت اصل مثل زهر کام بعضی ها را تلخ کرد/بيعت اصل از نامه خود دفاع كرد

‍ پاسخ بیعت اصل به يك تحليل سخنان بیعت اصل مثل زهر کام بعضی ها را تلخ کرد/بيعت اصل از نامه خود دفاع كرد

‍ پاسخ بیعت اصل به يك تحليل سخنان بیعت اصل مثل زهر کام بعضی ها را تلخ کرد/بيعت اصل از نامه خود دفاع كرد بسم الله الرحمان الرحیم برادار محترم و مهربان جناب بهنام عکاشه سلام علیکم جنابعالی با انتشارمطالب رقیب پسند و هدفمند بازی دیگری را در دستور کار قرار دادید ضمن احترام و […]

‍ پاسخ بیعت اصل به يك تحليل
سخنان بیعت اصل مثل زهر کام بعضی ها را تلخ کرد/بيعت اصل از نامه خود دفاع كرد

بسم الله الرحمان الرحیم
برادار محترم و مهربان جناب بهنام عکاشه

سلام علیکم
جنابعالی با انتشارمطالب رقیب پسند و هدفمند بازی دیگری را در دستور کار قرار دادید ضمن احترام و خسته نباشید؛ در رسانه ها، تحلیلی ابتر و بدون کارشناسی صرفاً بخاطر تشویش اذهان و اختلاف بین چهره های انقلابی و احتمالا با دیکته و تحمیل نظریه کسانی که از بوی وحدت لرزه بر اندامشان می افتد قلم فرسائی نموده اید.

نمی دانم چرا جنابعالی که جوانی مهربان و اهل فهم و تدبیر هستید؛از پیشنهادت وحدت نگران وبرای رقبا و هم فکریانت تعین وتکلیف می کنید!!

یا پیام دلسوزانه ، هوشیارانه و وحدت آفرین را بادقت نخوانده ای یا هنوز در الفبای سیاست خبره و کارشناس نیستی و یا بهتر بگويم خطر را احساس و به هر طریق ممکن مصمم هستید با تشویش اذهان و جنگ روانی و تحلیلهای آبکی صرفاً بخاطر جذب مخاطب دست به نوشتار غیر واقعی و پوچ و بی محتوا بزنید.

پیشنهاد مي شود تا دیر نشده برای چند بار آن مرقومه را قرائت تا به یقین برسید انگیزه انتشار نامه سرگشاده به رفقای دیروز ورقبای امروز(در صورت عدم وحدت) چه بوده است.

هنوز موضع بعضی از دوستان در خصوص نامه مورد اشاره مشخص نشده که آنها را مخالف وحدت ویکه تازی متهم نموده اید.

کراراً هم بنده وهم دیگر هم فکران متفق القول از وحدت با صداقت وشفافیت سخن رانده ایم كه این سخنان گاهاً مثل زهر به کام بعضی ها تلخ بوده است.

هم مردم و هم کاندیداهای احتمالی بخصوص شخص جنابعالی خوب می دانید چه کسی دنبال وحدت صادقانه است و چه کسی دنبال منافع شخصی و چه کسی به امید امثال جنابعالی دل بسته است و چه کسی در صورت عدم وحدت آتش به اختیار مسیر در پیش رو را طی خواهدنمود.

بنظر میرسد طبل های غازی خیالی با برداشتن شکاف وصله خورده صدایش مرتعش ولرزان وغیر استفاده خواهدبود و به فکرنان باشند که خربزه اب است
تحلیل سیاسی نامه بیعت اصل و واکنش ها/بیعت از وحدت گفت مدعوین از خط قرمزها

بهنام عکاشه؛
چندی پیش سید قدرت الله بیعت اصل در نقش میانجی ظاهر شد و از کاندیداتورهای هم طیف خود به مشارکت فعال در اجلاسی با عنوان وحدت دعوت نمود.
صدور اینچنین بیانیه ای با آن شرح مفصل به مخاطبین و کاندیداها اینگونه القا کرد که سرهنگ برای ایجاد وحدت و باطل کردن گمانه ها، در گام اول کاندیداتوری خود را منتفی دانسته تا دیگران بدون شک به نیت میزبان وارد دور جلسات شوند. مگر می شود فردی از وحدت بگوید و آنگاه انتظار داشته باشد که خود گزینه وحدت باشد.
اولین پذیرنده این دعوت همان اولین کاندیدای اصولگرا بود که در صفحه شخصی خود از حضورش در رقابت ها پرده برداشته بود.
سید قدرت اله حسینی بحرینی در بیانه پذیرش شرکت در اجلاس وحدت بجز “بسم الله” بیانیه، شروطی را با طعنه و کنایه به رقیب درون جناحی خود متوجه ساخت و از هیچ کلمه و سطر و فعلی برای نشان دادن خط قرمزهای خود برای کاندیدای خروجی این نشست ها کوتاه نیامد تا باب نپذیرفتن گزینه خاص که تقریبا همه منظور وی را میدانند را باز نگه دارد.
سید قدرت زیرک با طنازی وکنایه، جعفری را نواخت ،در واقع نامه حسینی پاسخی بود به جعفری تا نامه ای به بیعت اصل.
جعفری نیز بعد از نوشتن”بسم الله” بیانیه از سوابق انقلابی خود گفت تا یادآور شود در گذشته چه کسی رییس و چه کسانی مرئوس بوده اند. وی نیز فرصت پذیرش دعوت نامه را مغتنم شمارده و راند اسب سرکش کنایه خود را بر سطر به سطر بیانیه سید بحرینی تا نشان دهد هنوز چه کسی رئیس است.
شاه بیت شاهنامه جعفری و ریختن آب پاکی روی دستان سید بحرینی آنجا خودنمایی می کند که در بندی از نامه اش آورده است(عدم پذیرش تحمیل هرگونه حکمیتی خارج ازشهرستانهای گچساران و باشت. تحت عناوین والفاظ قشنگ اما با نیت واراده. تحمیلی ویکجانبه نگری ومنافع نگری ومنافع طلبی).
این بخش از نامه منظور هدایت خواه و رفیق گلستان و گرمابه اش سید قدرت اله حسینی است که به او یادآور می شود اجلاس وحدت مبادا آن شود که هدایت خواه دست سید قدرت بحرینی را به عنوان یگانه کاندیدای اصولگرا بالا ببرد و ردای کاندیدای جریانی بر تنش بپوشاند. نکته جالب در این میان آن است که همگان می دانند که علیمراد جعفری در انتخابات آتی شرکت نخواهدکرد و در این میان تنها و به سادگی به بهانه وحدت شرطش را عدم کاندیداتوری خود وحسینی خواهد گذاشت و معادله را به نفع زینل زاده رقم خواهد زد و حسینی را به پارکینگ سیاست هدایت خواهد کرد. 
زراعت کیش جوان و لطیف خود را جز مدعوین خواند و بیانیه پویش دعوت را منتشر کرد.
یعقوب سعی کرد در بیانیه ای که بیشتر بوی عبور از مسن های جریان را میداد کلمه به کلمه فضا دادن به جوانان طیف را یادآور شد و به نوعی تقاضای پاس در بازی را داشت و عطش کنار رفتن حسینی وجعفری را دارد.
بخصوص در آن بخش از نامه خود که از جوانان میگوید و لزوم حضورشان.
غایب مهم بیانیه ها اردلان زینل زاده است.
زینل زاده که در اولین حرکت انتخاباتی خود و شرکت در نماز عید فطر باشت نه در خفا بلکه در انظار و رسانه ها مورد کم لطفی اصولگرایان قرار گرفت با تاخیر در صدوربیانیه پذیرش دعوت بیعت اصل به وحدت، دارد متذکر میشود با توجه به رصد بیانیه های صادره، تصور می کند از دیگ جوشان وحدت کذایی، امید مطلوبی برای خود متصور نیست و به دیده شک و تله به آن مینگرد و ترجیح داد در این میان جعفری همچنان بازی گردان باشد.
کما اینکه شاید او این پالس را به جامعه می فرستد که نمی خواهد در دایره اصولگرایان قرار گیرد.
در کل از بیانیه ها مشخص شد

بیعت اصل برای نشان دادن حسن نیت کاندیدا نمی شود

سید قدرت هر گزینه ای جز جعفری را قابل چانه زنی می داند

جعفری برای سید قدرت بحرینی زهی خیال باطل متصور است

زراعت کیش طلب کارت ورود به جلسه دارد

زینل زاده هنوز هم از برخوردهای چندی پیش نگران است و بوی بهبود ز اوضاع جهان نمی شنود.
اخبار را لحظه به لحظه از سایت زاگرس آنلاین و کانال زاگرونا دنبال کنید.
‌zagroosonline.ir

https://t.me/joinchat/AAAAAEEfGnvAmFeXUMmt_g

https://t.me/joinchat/AAAAAEUyf5qGyOBQUyndhQ

https://www.instagram.com/zagronaa

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. جناب بیعت اصل واقعا من هنوز خیال میکنم شما به شوخی وارد جریان انتخابات شدید .یعنی واقعا شما شک دارید در میان این چهار نفر نمره ای بهتر از چهار البته با اختلاف آرا را ندارید.تازه فرض بر اینکه از قشقاییهای عزیز کسی قصد ورود به ای انتخابات را نداشته باشد.بیعت اصل عزیز شما انسان شناخته شده وآبرو داری هستید و شک نداشته باش با ورود به این عرصه چیزی به جز پایان حضور در مناسبتهای سیاسیو سر شکستگی در انتخابات نصیب شما و تعداد اندک هوادارانتون نخواهد شد.پس برادرانه از شما تقاضا دارم این میدان را به اهلش بسپارید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.