۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 529
  • 24 ژوئن 2019 - 13:45
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دیدار آیت الله ملک حسینی رفت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دیدار آیت الله ملک حسینی رفت

در دیدار کلانتر و آیت الله ملک حسینی چه گذشت به گزارش امید ملت استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه همه جانبه این استان در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دیگر حوزه ها در اولویت مسئولان اجرایی استان است. حسین کلانتری روز شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و […]

در دیدار کلانتر و آیت الله ملک حسینی چه گذشت

توسعه همه جانبه کهگیلویه و بویراحمد در اولویت است

به گزارش امید ملت استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه همه جانبه این استان در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دیگر حوزه ها در اولویت مسئولان اجرایی استان است.

حسین کلانتری روز شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: توسعه استان در همه سطوح با برنامه ریزی های کوتاه مدت و میان مدت پیگیری می شود.

وی افزود: مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نهایت تلاش خود را برای توسعه همه جانبه استان به کار می گیرند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی مدیران خدمت بی منت است، بیان کرد: موانع پیش روی توسعه استان با وحدت و همدلی مسئولان، نمایندگان و همکاری مردم بر طرف خواهد شد.

کلانتری عنوان کرد: توجه ویژه به مناطق محروم و رسیدگی به مشکلات آنها که در گذشته مورد غفلت واقع شده اند از اولویت های نخست است.

وی با بیان اینکه بیکاری مهمترین مشکل جوانان و منشا بسیاری از آسیب‌های اجتماعیدر استان است، ابراز داشت: زمینه سرمایه گذاری‌های جدید به عنوان بخشی از برنامه توسعه‌ای استان فراهم شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان این آمادگی را دارد که با جذب و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی، بسیاری از قابلیت‌های بالقوه خود را عملیاتی و محقق سازد.

نماینده ولی فقیه مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری نیز با خیرمقدم به استاندار جدید، تاکید کرد تلاش برای رفع محرومیت ها و توجه به همه مناطق استان ضروری است.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی اظهار داشت: امید است با همدلی و انسجام همه مسئولان شاهد رشد و توسعه کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.