۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 495
  • 22 ژوئن 2019 - 17:45
امیدواری در رونق پرواز‌های فرودگاه یاسوج به قبل از دوره سقوط

امیدواری در رونق پرواز‌های فرودگاه یاسوج به قبل از دوره سقوط

به گزارش امید ملت حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد در اولین روزهای کاری خود سری به فرودگاه یاسوج زد تا وضعیت نه چندان خوب پروازهای یاسوج را بعد از سقوط هواپیما در اواخر سال 96 بررسی کند. پس از سقوط هواپیمای تهران یاسوج در روز 29 بهمن‌ماه سال 96 به جای این که […]


به گزارش امید ملت حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد در اولین روزهای کاری خود سری به فرودگاه یاسوج زد تا وضعیت نه چندان خوب پروازهای یاسوج را بعد از سقوط هواپیما در اواخر سال 96 بررسی کند.

پس از سقوط هواپیمای تهران یاسوج در روز 29 بهمن‌ماه سال 96 به جای این که مسؤولان کشوری از جمله در سازمان هواپیمایی به فکر تسلای مردم استان بابت این حادثه دردناک و کشته شدن 66 مسافر و خدمه هواپیما باشند و پروازها را برای احترام به مردم هم که شده افزایش دهند نه تنها این کار نشد بلکه پروازهای یاسوج از 7 پرواز در روزهای هفته به یکی دو پرواز خلاصه شد.

پس از این بود که سرمایه‌گذاران کمتر به استان مراجعه کردند و مسؤولان کشوری هم به دلیل سختی و خستگی راه و پرواز از تهران به شیراز و به دنبال آن مسافرت زمینی از شیراز به یاسوج تقریبا قید حضور در این استان را زده‌‌اند.

 اما با حضور حسین کلانتری به عنوان استاندار جدید در استان و سرکشی وی از فرودگاه یاسوج و حرف‌های امیدبخش وی، امید در دل‌ها زنده شد که پروازهای یاسوج به روال قبل از حادثه سقوط برگردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.