۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 4626
  • 16 فوریه 2020 - 19:29
تاجگردون خطاب به رقبا،آدم دزدی را بین مردم باب کردید، خواهشا برنامه دزدی نکنید

تاجگردون خطاب به رقبا،آدم دزدی را بین مردم باب کردید، خواهشا برنامه دزدی نکنید

به کزارش امید ملت، غلامرضا تاج گردون در جمع مردم باشت افزود: سلام بر مردمان باوی که استقامتشان همانند کوه خامی است و سلام بر شهدا که رفتند تا ما بمانیم و راهشان را ادامه دهیم سلام بر روح بلند خمینی بزرگ و سلام بر رهبر عزیزم که کوه استقامت و رهبری که چیزی نمی […]

به کزارش امید ملت، غلامرضا تاج گردون در جمع مردم باشت افزود: سلام بر مردمان باوی که استقامتشان همانند کوه خامی است و سلام بر شهدا که رفتند تا ما بمانیم و راهشان را ادامه دهیم سلام بر روح بلند خمینی بزرگ و سلام بر رهبر عزیزم که کوه استقامت و رهبری که چیزی نمی خواهد جز عزت کشورش.
وی بیان کرد: مردم عزیز این روزها برای جامعه ما روز بزرگ و سرنوشت سازی ست که می خواهیم سرنوشت مملکت را رقم بزنیم .
تاجگردن با بیان اینکه ما ملت وفاداری هستیم که هر آنچه که داشته و داریم به نوجوانانمان انتقال می دهیم و ما فرزندان روح الله هستیم و فرزندان ما یادگار روح الله و رهبری هستندما شهدا و رزمندگانی که با آنها بزرگ شده ایم را فراموش نمی کنیم.

وی ادامه داد: مردم باشت و میهماهان گرامی ما 40 روز پیش سردار سلیمانی به دست عوامل استکبار شهید شد.
تاجگردون با بیان اینک هر کدام از ما یک سردار سلیمانی هستیم ابراز کرد: من یاد سپهبد سلیمانی را گرامی می دارم و افتخار می کنیم که به عنوان یک بسیجی سربازشان و گوش به فرمانشان بودیم و دست در دستشان دادیم و از میهن دفاع کردیم.
تاجگردون اظهار داشت: هم اکنون در مسئله اقتصادی راه جهادیشان را ادامه می دهیم.

وی با بیان اینکه امروز جامعه ما نیاز به اصلاح دارد گفت: جامعه ای که قصور کند به انحراف می رود من می گویم اصلاح طلبم چون جامعه اصولگرایی ما نیاز به اصلاح دارد.
تاجگردون گفت: اماممان فرمود مردم مهم است و اگر توانستیم به مردم خدمت کنیم وبه قلب مردم ورود کنیم و مردم ما را تکریم کنند نظام نیز همین را می خواهد.
وی خطاب به مردم ابراز کرد: رقبا خیر شما را نمی خواهند و از آنانی که پایین هستند و تلاش می کنند دوش شما را برای پرواز خود برگزینند دوری کنید.

وی با بیان اینکه برای رد صلاحیت من تلاش های زیادی شد افزود: همه رفتار انجام دادند تا فرزند شما تاج گردون در این جمع امروز نباشد اما خدا خواست و از روز اول به مردم گفتم نگران نباشید خدا باماست و دست خدا بالاتر از همه دست هاست و هرچه باشد تقدیر ماست که خدا برای ما مقدر کرده است.

وی افزود: سه گروه به دلایلی شاید در جمع ما نباشند مخالفینی هستند که بافکر و اندیشه بنده را انتخاب نمی کنند.
تاجگردون ادامه داد: اشکال ندارد و اینان انسان های ارزشمند هستند قلم انسان نباید هرزه باشد و آنچه بر روی برگه می آید نباید هرزه باشد برادر و خواهرم من برای فکر و قلم و شما ارزش قایل هستم و تو هم برای من احترام قایل شوید و شما مردم شما به اینها احترام بگذارید.

تاجگردون گفت: ماقایل به حذف هر کسی که فکر و اندیشه دارد نیستیم.

وی اظهار داشت:ّگروه دوم عزیزی که گفتی آقای تاج گردون یاران کنار تو یاران نونی هستند اما این جمعیت مقابل من را ببین که اینان یاران جونی هستند و جانمان را فدای هم برای اعتلای انسانیت و بشریت و افتخار گچساران و باشت و استان عزیز می کنیم.
وی ابراز کرد: برخی از دوستان نتوانستند این مسیر را ادامه دهند شاید انتظار دیگری داشتند برخی از آنها انسان های ارزشمندی هستند و شایدلحظه ای آنها را تحریک کرده اند.

وی خطاب به رقبا گفت: شما چه کردی با اصالت مردم و آدم دزدی را بین مردم باب کردید و می گویید امشب خیمه بزنید و آنکه می رود شبانه در بین مردم خیمه می زند دزد است .
وی ادامه داد: مردم بیکاری فرزندانشان را دارند نمک به زخمشان نپاشید نمی دانم چرا چون هر چهار سال هوس می کنید تشریف می آورید.

وی اظهار داشت: دوازده سال در چنین نقطه ای همین حرف را زدم تاریخ تکرار می شود و آن عزیزی که با فکر من را قبول نداری برای من ارزشمند است و آن عزیزی که قسم خوردی پای قسمت بمان

وی گفت: برادران ایل قشقایی پاک دست در کنار غلام هستند اینها اصالت قشقایی دارند و ازادگی را می فهمند.
تاجگردون با بیان اینکه ایل بزرگ قشقایی در مکتب بهمن بیگی درس خواندن و می فهمند از چشم چه کسی مهر می اید گفت: مردم لر قشقایی دست فرزند شما را گرفته انها را استیجاری ندانید اینها مالکان این سرزمین و همراهان من هستند و قدرشان را بدانید.
وی ادامه داد: کلاهشان نشانه افتخار قومیت انهاست و اینها می دانند قرار است چه اتفاقی بیفتند.

تاجگردون افزود: برادران قشقایی استیجاری این منطقه نیستند و با چشمی پر از مهر همراهمان هستند.

وی گفت: قشقایی ها بیش از 20سال است مزه بی برادری چشیدند و اینها برادر رفیق می خواهند و تازه فهمیدند که رگ های کور سویی در بدنشان رخنه کرده است.
وی با بیان اینکه قطار ما با سرعت جلو می رود گفت: هر لحظه یک واگن به آن اضافه می شود و درهای قطار باز است وما دست شما را می گیریم.

وی افزود: گروه سوم عزیزی که از من ناراحت هست به جاست اما حق ندارید با سرنوشت فرزندانتان بازی کنید.
تاجگردون گفت: شما برادران و خواهران جامعه هستند انتخاب نقطه وصل است ونه هر قومی را به فصل بکشید و بروید برادران و خواهرانی را که از من ناراحت هستند برگردانید.

وی در جمع مردم باشت گفت: غلامرضا تاج گردون فرزند شما اگر بخواهد نماینده قوی باشد نیاز به ۸۰درصد ارای این مردم دارد و گرنه همین جماعت فقط به من رای بدهندمن قبول می شوم.

وی با بیان اینکه افتخار کی کنم نوکر مردم هستم ابراز کرد: اگر درخیابان دیدید عده ای گاله می زنند نگران نباشید چرا که همانند دور قبل ۶۶هزار رای از همین مردم خواهم گرفت

وی تصریح کرد: دوستان کم کم به فضای انتخابات نزدیک می شویم و امروز با گذشته قابل مقایسه نیست و در این شرایط همه نوع حرف ها زده شد و به حکم دموکراسی که در ایران داریم هر کسی که شرایطش را دارد کاندیدا می شود.

وی گفت: رفقای عزیز ادم دزدی آهنگ دزدی کردید ولی خواهشا برنامه دزدی نکنید.
تاجگردون خطاب به رقیب خود گفت : عزیزم اون که گفت شلال دون قد شلال رو دید و اون که گفت برنو تو حتی خفیف هم نیستی

وی با اشاره به برنامه های چهار ساله خود گفت: عزیزان من قول می دهم از نظر سرانه جاده ها و پروژه های ماجز پنج شهر برتر کشور باشیم.

وی خطاب به رقیب خود با بیان اینکه دفترت رو بزار زیر دستت و برو و این گرگ سالهاست با گله آشناست گفت: مردم من مو سفید کردم تابگویم حق این مردم این نیست و آنچه ما فراهم کردیم باید فرزندان بیکار شما از آن بهره مند شوند.

وی افزود: در چعار سال اینده آ حداقل پنج هزار فرصت شغلی ایجاد می شود و البته اگر رقبا نگویمد که اگر تاج گردون پنج هزار تا شغل ایجاد می کند من ۱۰هزار شغل ایجاد می کنم.

وی ابراز کرد: من قدر شما را می دانم که تلاش کردید اما شرط آن عملی شدن است .
تاجگردون گفت: دوست عزیز اگر مجلست و دولتت اصولگرا باشد بیشترین خدمات را برای این مردم خواهم آورد.
وی با بیان اینکه اگر به من سنگ بدهند در آن گل می کارم ولی اگر به تو درخت بدهند آن را قطع می کنی تا عکست دیده شود.
وی با بیان اینکه نماینده کارش خط کشی وسط جمعیت نیست گفت: برای مردم خط و نشان نکش که بروی بالا برای جوانی که کنار من عکس می گیرد خط نشان نکش.
تاجگردون ابراز کرد: ای خدا تو در این غروب شاهد باش غلام تاج گردون آنچه بر خلاف خواست تو و مردم باشد از او نگذر.
وی گفت: مردم تلاش کنید ودروز یه اسفند ماه باهم سرود توسعه و سرود سوم را باهم بنوازیم سازمان را کوک کنیم و سازهای ناکوک رادور کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.