۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 453
  • 19 ژوئن 2019 - 10:25
حسین کلانتری:با محبت و اخلاق با مردم برخورد شود

حسین کلانتری:با محبت و اخلاق با مردم برخورد شود

حسین کلانتری در جلسه معاونین استاندار و مدیران ستادی استانداری گفت: پیش بینی و پیشگیری از مشکلات حوزه کاری در حوزه مدیریتی ملاکی برای ارزیابی هوشمند مسئولین است و در راستای رويكرد كيفيت، پيشگيری از خطا ها و بروز بسیاری از مشکلات است. استاندار اظهار داشت: به پست، مقام و مسئولیت به عنوان طعمه نگاه نشود […]

حسین کلانتری در جلسه معاونین استاندار و مدیران ستادی استانداری گفت: پیش بینی و پیشگیری از مشکلات حوزه کاری در حوزه مدیریتی ملاکی برای ارزیابی هوشمند مسئولین است و در راستای رويكرد كيفيت، پيشگيری از خطا ها و بروز بسیاری از مشکلات است. استاندار اظهار داشت: به پست، مقام و مسئولیت به عنوان طعمه نگاه نشود و پست و مقام طعمه نیست و امانتی بزرگ در دست ماست و تا این مسئولیت را بر عهده داریم باید دلسوزانه و جسورانه به دنیال کار مردم باشیم.
کلانتری با بیان اینکه به صدا و سیما، سایت ها و رسانه ها احترام بگذاریم و وظیفه وحق دارند که نقد کنند و نقد آنها سازنده باشد، تصریح کرد: به گونه ای باشیم که فضای مجازی ما را مدیریت نکند بلکه ما محتوا ساز ومدیریت کننده فضای مجازی باشیم.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: جلب اعتماد، اطمینان و بالاتر از این رضایتمندی و خشنودی مردم، امید و نشاط اجتماعی را ارجح می دانم و در این رابطه به جای دکترین گریه و دیپلمی امید و نشاط، دکتری امید و نشاط را پیشه کرد.
کلانتری ابراز داشت: هرگونه نشاط و شادی باید بر مسیر، معیار و ملاک های ارزشی و معنوی تجلی داشته باشد.
استاندار، صرفه جویی، نظم و انضباط کاری مسئولین را بسیار مهم دانست و افزود: صرفه جویی به معنای استفاده درست و به اندازه است و نظم و انضباط کاری انجام وظیفه و تکلیف قانونی و دینی است که نسبت به نظام، انقلاب، ارزش ها و مردم بر گردن خود داریم.
حسین کلانتری استاندار جدید استان با بیان اینکه با محبت و اخلاق با مردم برخورد شود چرا که در خدمت به مردم هیچ حد و مرزی وجود ندارد، تاکید کرد: اگر محبت حاصل شد رضایت هم حاصل می آید و همه امور در رضایت خدا و مردم پذیرفتنی است.
استاندار با تاکید به اینکه در حوزه جوانان و بانوان به مسائل ریشه ای توجه شود، گفت: باید جوانان را باور داشت و از همین جوانان کادر سازی کرد. 
وی به شرایط سخت کنونی و محدودیت های منابع مالی اشاره و تاکید کرد: دولتی که با رای مردم و تایید ولی فقیه آمده است باید حمایت شود وعملکرد و خدمات آن بطور واقعی و منطقی و بدون اغراق تبیین گردد.
استاندار در خصوص جلسات هم گفت: همه جلسات بر اساس برنامه زمانبندی شده و به موقع و با دستور جلسه مشخص برگزار شود و اعضا با متن پیشنهادی و تصمیمات ۷۰ تا ۸۰ درصد نهایی شده حضور یابند. 
کلانتری تاکید کرد از همه مهمتر اجرای کامل مصوبات جلسات است و همه تصمیمات باید قانونی بوده و در چارچوب اختیارات دستگاه تخصصی مربوطه بطوریکه توان اجرا آن را داشته باشد و در این رابطه هیچ دستگاهی نباید در برابر مصوبات تنبلی، کوتاهی و کم کاری کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.