۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 435
  • 15 ژوئن 2019 - 12:39
حاشیه های جشن افتتاح محله سادات

حاشیه های جشن افتتاح محله سادات

احسان دری /شب گذشته محله سادات شهر دوگنبدان بعنوان نماد محرومترین منطقه شهری گچساران برای اولین بار در زمین و آسمان خود شاهد نورافشانی و سرور بود. جمعیت زیادی به دور هم نشستند و یک جشن و کنسرت خیابانی با حضور خوانندگان و نوازندگان در سبک های مختلف را به تماشا نشستند که در نوع […]

احسان دری /شب گذشته محله سادات شهر دوگنبدان بعنوان نماد محرومترین منطقه شهری گچساران برای اولین بار در زمین و آسمان خود شاهد نورافشانی و سرور بود.

جمعیت زیادی به دور هم نشستند و یک جشن و کنسرت خیابانی با حضور خوانندگان و نوازندگان در سبک های مختلف را به تماشا نشستند که در نوع خود کم سابقه بود.

دو مجری زن و مرد اجرای این برنامه را برعهده داشتند که مجری خانم با لباس زیبای بومی استان به اجرا پرداخت،یکی از مجریان و خوانندگان در لحظاتی به بیان برخی مطالب سیاسی پرداختند که بهتر است هیجانات خود را کنترل و به مباحث خارج از وظیفه خود و هنرمندی ورود نکنند،آقای نماینده توانایی دفاع از خود را دارد.

نماینده گچساران و باشت یکی از نطق های پرشور چند ماه اخیر خود را انجام داد.

تاجگردون بار دیگر تاکید کرد که رقیبانش تواناتر از او نیستند و تاکنون برنامه خاصی از آنان ندیده است،تاجگردون حتی برخی مخالفان سیاسی خود را تحقیر کرد و خطاب به آنان گفت مطمئن هستید یک چراغ سوخته را می توانید تعویض کنید.او در بخشی دیگر از سخنان خود برخی رقیبان را به ابر بی باران توصیف کرد که برکتی بهمراه ندارند .

تاجگردون نه تنها به صراحت اعلام کرد که در صحنه انتخابات دوم اسفند امسال خواهد بود تلویحا اعلام داشت نه تنها در انتحابات مجلس یازدهم که حضور او در انتخابات مجلس دوازدهم نیز قطعی است.او گفت تا نونهالان این حوزه بزرگ شوند به حدی که بتوانند برای آینده خود تصمیم بگیرند او خواهد بود،به نظر می رسد وی حالا حالا حداقل تا پایان دهه پنجاه عمر خود قصد بازنشستگی ندارد.

او گریزی به بحث تکراری و قدیمی رد صلاحیت خود هم زد و گفت هیچ دلیلی برای رد صلاحیت او وجود ندارد.
تاجگردون بار دیگر نشان داد ناطق و سخنور خوبی است،حسنی برای او که برای رقیبانش نوعی نقطه ضعف بزرگ است.

قطعا حضور جمعیت قابل ملاحظه شب گذشته در میدان محله سادات امید و اعتماد به نفس بیشتری به نماینده گچساران و باشت داده و به زودی شاهد این جشن مراسمات بیشتری خواهیم بود

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.