۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 432
  • 15 ژوئن 2019 - 12:18
82 میلیارد ریال به حوزه بازآفرینی دوگنبدان تخصیص داده شد

82 میلیارد ریال به حوزه بازآفرینی دوگنبدان تخصیص داده شد

معاون وزیر راه با اشاره به اینکه یک هزار و 500میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری ایران تخصیص داده شد، گفت: این میزان اعتبار برای بازآفرینی 543 شهر اختصاص داده یافته است. به گزارش امید ملت از گچساران، ظهر امروز نشست ستاد بازآفرینی شهری شهر دوگنبدان و باشت با حضور معاون وزیر راه،  هیئت مدیره بازآفرینی […]

معاون وزیر راه با اشاره به اینکه یک هزار و 500میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری ایران تخصیص داده شد، گفت: این میزان اعتبار برای بازآفرینی 543 شهر اختصاص داده یافته است.

اختصاص 1500 میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری  ایران/ 543 شهر بازآفرینی می‌شود

به گزارش امید ملت از گچساران، ظهر امروز نشست ستاد بازآفرینی شهری شهر دوگنبدان و باشت با حضور معاون وزیر راه،  هیئت مدیره بازآفرینی شهری ایران، نماینده گچساران، معاون عمرانی استاندار و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

 سیدمحمد پژمان با اشاره به  اینکه پروژه ‌های زیادی بازآفرینی شهری در کشور در دست اقدام است، اظهار کرد: در حال حاضر تعداد 1800 پروژه بازآفرینی جدید شهری با اعتباری به میزان 1500 میلیارد تومان از اعتبارات تبصره  ماده 18 به حوزه بازآفرینی شهری ایران اختصاص  داده  شد.

 وی با بیان اینکه از این میزان اعتبار 82 میلیارد ریال به حوزه بازآفرینی دوگنبدان تخصیص داده شد، گفت: این میزان اعتبار برای تکمیل و اجرای پروژه‌های جدید بازآفرینی شهری  تخصیص داده شد.

معاون وزیر راه با اشاره به اینکه یک هزار و 500میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری  ایران و توسعه روبنایی وزیربنایی بافت فرسوده تخصیص داده شد، افزود: این میزان اعتبار برای بازآفرینی بافت فرسوده  543 شهر اختصاص داده شد.

پژمان تصریح کرد: این میزان اعتبار برای ایجاد پارک، فضاهای فرهنگی، آموزشی و ورزشی تخصیص داده شده است.

 وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای بازآفرینی 141 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور تخصیص داده شده که با توجه به وسعت و جمعیت ساکن در 164 هکتار بافت فرسوده  دوگنبدان 82 میلیارد ریال برای بازآفرینی شهر دوگنبدان تخصیص داده شد.

 پژمان با اشاره به بازدیدی که از مناطق بافت فرسوده دوگنبدان صورت گرفته ابراز کرد: آن چیزی که امروز مشاهده شده و با توجه به مشوق هایی که  دولت در اختیار ساکنان بافت فرسوده قرار گرفته روند نوسازی این بافت در حال اجراست و  حضور و مشارکت مردم در نوسازی این بافت بسیار چشمگیر است.

 این مقام مسوول در ادامه با توجه به اینکه در فاز اول نوسازی و مقاوم‌سازی بافت فرسوده دوگنبدان 3100 واحد در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: هم اکنون 50درصد واحدهای مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان به مرحله بهره برداری و تکمیل ساختمان  رسیده است.

 پژمان با اشاره به مصوبه اخیر دولت در افزایش تسهیلات نوسازی به واحدهای مسکونی در بافت فرسوده شهری ابراز کرد:  امسال برای نوسازی هر باب واحد مسکونی 110 میلیون ریال کمک بلاعوض و  ۵۰۰ میلیون ریال با ضمانت زنجیره‌ای و کارمزد پنج درصد پرداخت می شود.

معاون وزیر راه ادامه داد: با اشاره به اینکه تعداد پنج میلیون و  700 هزار واحد مسکونی فرسوده در کشور وجود دارد عنوان کرد: از مجموع این تعداد تاکنون 400 هزار واحد نوسازی شده و امیدوار هستیم با قرار گرفتن تسهیلات برای سالجاری تعداد یک صد هزار واحد نوسازی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.