۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 428
  • 08 ژوئن 2019 - 16:08

شرکت بیش از4 نوسواد و کم سواد کهگیلویه و بویراحمدی در امتحانات سوادآموزی 2 minutes به گزارش امید ملت از یاسوج، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد؛ هادی زارع پور در بازدید از برگزاری حوزه های امتحانی سوادآموزی در منطقه بله زار یاسوج گفت: این آزمونها […]

شرکت بیش از4 نوسواد و کم سواد کهگیلویه و بویراحمدی در امتحانات سوادآموزی

2 minutes


به گزارش امید ملت از یاسوج، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد؛ هادی زارع پور در بازدید از برگزاری حوزه های امتحانی سوادآموزی در منطقه بله زار یاسوج گفت: این آزمونها برای بی سوادان وکم سوادان 10تا49سال ودر پایان دوره های آموزشی برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تعداد شامل 2 هزار نفر در دوره سوادآموزی برای بی سوادان مطلق-هزار نفر در دوره انتقال و هزار و 300 نفر در دوره تحکیم است.

وی گفت: این آزمونها با توجه به دوره های 5و7ماهه آموزشی از زمان ثبت نام در اسفندماه آغاز وتا تیرماه ادامه دارد.

وی گفت: قبول شده گان دوره سوادآموزی می توانند وارد دوره های انتقال وتحکیم شوند وقبول شده گان دوره انتقال می توانند وارد دوره های روزانه آموزشی رسمی شده وادامه تحصیل دهند.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان هم گفت: نام نویسی از بی سوادان وکم سوادان برای سال جدید از مردادماه در واحدهای سوادآموزی انجام می شود.

سیدحمدالله خواهش نیک گفت: امسال در بخشهای عشایر-نیروهای مسلح و زندانها ثبت نام از بی سوادان زودتر انجام می شود.

وی گفت: بخشی از ثبت نام علاوه بر10تا49سالها شامل 50تا64ساله ها نیز خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.