۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 288
  • 04 می 2019 - 10:08
سیل 106 میلیارد ریال به تعاونی های کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

سیل 106 میلیارد ریال به تعاونی های کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

به گزارش امید ملت، عبدالناصر قادرپناه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: سیل اخیر در فروردین ماه امسال به 27 تعاونی در شهرستان های بویراحمد، دنا و کهگیلویه خسارت وارد کرد. وی افزود: میزان خسارت به این تعاونی ها در کهگیلویه و بویراحمد بین 10 تا 80 درصد بوده شده است. […]

به گزارش امید ملت، عبدالناصر قادرپناه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: سیل اخیر در فروردین ماه امسال به 27 تعاونی در شهرستان های بویراحمد، دنا و کهگیلویه خسارت وارد کرد.
وی افزود: میزان خسارت به این تعاونی ها در کهگیلویه و بویراحمد بین 10 تا 80 درصد بوده شده است.
قادر پناه بیان کرد: مجموع خسارت وارده به تعاونی های استان 106 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی عنوان کرد: در سیلاب اخیر کهگیلویه و بویراحمد در بخش تعاونی ها 30 نفر بیکار شده اند.
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مشکل بیشتر این تعاونی ها در عدم توان بازپرداخت وام های دریافتی است که پیشنهاد این اداره کل استمهال وام های واحد های خسارت دیده است.
بارش های سیل آسای فروردین 98 در کهگیلویه و بویراحمد خسارت های فراوان به بخش های مختلف از جمله واحد های تولیدی پرورش ماهی،امور زیربنایی، راه ها، تأسیسات و سایر حوزه ها به ویژه راه های ارتباطی روستایی این استان وارد کرد.
به گزارش امید ملت، بارندگی های شدید و سیلاب که از اواخر اسفندماه 97 آغاز شد، بیشتر استان های کشور را درگیر کرد که تبعات آن همچنان ادامه دارد.
از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون سه هزار و 154 تعاونی در گرایش های مختلف در این استان ایجاد شده که میزان اشتغال زایی آن ها 34 هزار و 12 نفر بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.