۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 276
  • 29 آوریل 2019 - 12:07

683 پرونده تخلف از واحدهای صنفی به تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد ارجاع شد میلاد کرمی به گزارش امید ملت، داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز که از یکم اسفند 97 لغایت 15 فروردین 98 ادامه داشت 17 هزار  687 مورد بازرسی از واحدهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد […]

683 پرونده تخلف از واحدهای صنفی به تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد ارجاع شد

میلاد کرمی

به گزارش امید ملت، داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز که از یکم اسفند 97 لغایت 15 فروردین 98 ادامه داشت 17 هزار  687 مورد بازرسی از واحدهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اجرای این طرح نظارتی بیش از 17 هزار فقره بازرسی توسط بازرسان استان از واحدهای صنفی-خدماتی استان انجام شد که زحمات آنها قابل تحسین است.

وی گفت: در اجرای این طرح مهم که به عنوان طرح تشدید بازرسی از اصناف هم نام برده می‌شود ،با همکاری بازرسان اتاق‌های اصناف استان به صورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده، در دو شیفت صبح و عصر از واحدهای صنفی عمده فروشی‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی، انبارها، خرده فروشی‌ها و…..بازدید به عمل آورده‌اند.

دیودیده در ادامه افزود: تعداد 950 مورد تخلف محرز شد که مهمترین آنها گرانفروشی،کم فروشی، تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و…بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص شکایات واصله مردمی گفت: در طول این ایام تعداد 457 مورد شکایات مردمی به صورت حضوری واصل شده و از این تعداد 169 واحد صنفی متخلف شناسایی شده است.

دیودیده خاطرنشان کرد: در مجموع بازرسی‌های صورت گرفته از اصناف، تعداد 683 فقره پرونده تخلف صنفی تنظیم و جهت صدور حکم به اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.