۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2739
  • 04 فوریه 2020 - 14:14
مهلت نام نویسی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

مهلت نام نویسی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

به گزارش امید ملت مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی در آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ مدارس استعدادهای درخشان مقاطع متوسطه اول و دوم این استان ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ است. هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این نام نویسی به […]

به گزارش امید ملت مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی در آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ مدارس استعدادهای درخشان مقاطع متوسطه اول و دوم این استان ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ است.

هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این نام نویسی به مدت هشت روز و تا سوم اسفندماه امسال ادامه دارد.

وی افزود: پذیرش دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون برای ورود به پایه هفتم دوره متوسطه اول و پایه دهم دوره متوسطه دوم مدارس استعدادهای درخشان کهگیلویه و بویراحمد تنها بر اساس نمره آزمون ورودی خواهد بود.

به گزارش امید مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نام نویسی و شرکت دانش آموزان پایه هفتم استان در این آزمون با مراجعه به سامانه hoosh.medu.ir و بایه دهم نیز با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir و دریافت رمز همگام از آموزشگاه محل تحصیل امکان پذیر است.

زارع پور عنوان کرد: مبلغ نام نویسی و شرکت در این آزمون ۲۵۰ هزار ریال بوده که تنها از طریق درگاه اینترنتی پرداخت خواهد شد.

وی ابراز داشت: دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد پس از طی مراحل نام نویسی در این آزمون شماره پیگیری را دریافت و نزد خود نگه دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارت ورود به جلسه این آزمون پنج روز قبل از برگزاری آن از طریق سامانه نام نویسی در اختیار دانش آموزان استان قرار می گیرد.

زارع پور اظهار داشت: آزمون دانش آموزان پایه هفتم ساعت ۹ صبح چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ و آزمون دانش آموزان پایه دهم نیز ساعت ۱۴ عصر همان روز همزمان با سراسر کشور برگزار می شود. 

وی افزود: مواد آزمون دانش آموزان پایه هفتم شامل هوش، استعداد و خلاقیت است و نمره منفی نیز دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 2 دفترچه آزمون پایه دهم شامل استعداد تحلیلی (۵۰ پرسش با ۵۰ دقیقه زمان) که ۵۰ درصد نمره آزمون بوده و استعداد تحصیلی (۵۰ پرسش با ۷۰ دقیقه زمان) که ۵۰ درصد مابقی نمره آزمون است و حاوی دروس ریاضی، علوم، فارسی، اجتماعی، هدیه آسمانی و قرآن خواهد بود و هر درس نیز ۱۰ پرسش دارد.

زارع پور عنوان کرد: حوزه امتحانی دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون بر اساس منطقه آموزشی محل تحصیل آنان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ است.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.