۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2731
  • 04 فوریه 2020 - 13:38
غلام رضا تاج گردون: از افزایش تسهیلات بانکی بلاعوض و ارزان قیمت نوسازی بافت فرسوده شهر دوگنبدان خبر داد

غلام رضا تاج گردون: از افزایش تسهیلات بانکی بلاعوض و ارزان قیمت نوسازی بافت فرسوده شهر دوگنبدان خبر داد

به گزارش امید ملت نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بافت فرسوده دوگنبدان نخستین طرح ساماندهی این مناطق پیش از وقوع حادثه ای چون زلزله در کشور است. غلامرضا تاجگردون افزود: پیشرفت فیزیکی این طرح با مشارکت خوب دستگاه های خدمات رسان و مردم مطلوب است. وی تصریح کرد: […]

به گزارش امید ملت نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بافت فرسوده دوگنبدان نخستین طرح ساماندهی این مناطق پیش از وقوع حادثه ای چون زلزله در کشور است.

غلامرضا تاجگردون افزود: پیشرفت فیزیکی این طرح با مشارکت خوب دستگاه های خدمات رسان و مردم مطلوب است.

وی تصریح کرد: بافت تجاری بازار مرکزی شهر دوگنبدان نیز در دوران فعالیت دولت تدبیر و امید ساماندهی شده است که باعث تحول اساسی در سیمای این شهر شد.

مزایای نوسازی بافت های فرسوده

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی می گوید:اجرای طرح های بازآفرینی شهری افزون بر رفاه  شهروندان باعث نشاط روحی و نجات از آسیب های اجتماعی زیادی شده است.

تاجگردون افزود: کاهش اختلاف طبقاتی و دسترسی مردم مناطق فقیرنشین به زیرساخت هایی چون کتابخانه، فرهنگسرا، فضای سبز و پارک از دیگر مزایای این طرح است.

به گزارش امید ملت وی از افزایش تسهیلات بانکی بلاعوض و ارزان قیمت نوسازی بافت فرسوده شهر دوگنبدان خبر داد.

غلامرضا تاجگردون افزود: در حال حاضر میزان تسهیلات بلاعوض نوسازی بافت فرسوده شهر دوگنبدان ۶۵۰ میلیون ریال و تسهیلات بلاعوض نیز ۱۱۰ میلیون ریال است.

وی تاکید کرد: امسال یکهزار و ۱۳۴ میلیارد ریال برای نوسازی  یکهزار و ۸۶۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان اختصاص یافته است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این اعتبار به صورت تسهیلات بانکی و کمک‌های بلاعوض برای نوسازی این تعداد واحد مسکونی در نظر گرفته شده که بر اساس توافق با بانک‌ها مشکلی برای پرداخت این تسهیلات وجود ندارد.

وی اظهار کرد: از این میزان اعتبارات ۲۰۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بصورت بلاعوض و مابقی به صورت تسهیلات بانکی پیش بینی شده است.

تاجگردون بیان کرد: بازگشایی رینگ معابر به عرض ۲۰ متر و طول یکهزارو ۶۰۰ متر از کیامرثی تا محله سادات هم اکنون  اجرا شده که امسال ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل این طرح از جمله طراحی بدنه و جداره سازی در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: برای اجرای این پروژه ۱۹۳ خانه در مسیر عملیاتی این طرح  خریداری شد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهره برداری از این طرح  تاکنون نقش مهمی در شتاب بخشی به احیای واحدهای مسکونی و بهبود تردد مردم در این مناطق داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.