۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2708
  • 03 فوریه 2020 - 9:11
آیا کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مشاهده شده است؟

آیا کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مشاهده شده است؟

جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و بهداشت استان که با موضوع “آمادگی برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا در استانداری برگزار شد. مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و خدماتی اقدامات خود را در خصوص کنترل بیماری ویروسی کرونا و اطلاع‌رسانی به مردم تشریح کردند. به گزارش امید ملت پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی […]

جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و بهداشت استان که با موضوع “آمادگی برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا در استانداری برگزار شد. مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و خدماتی اقدامات خود را در خصوص کنترل بیماری ویروسی کرونا و اطلاع‌رسانی به مردم تشریح کردند.

به گزارش امید ملت پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان با بیان اینکه مواردی از ابتلای افراد به بیماری کرونا در یکی از کشور‌های همسایه جنوبی شناسایی شده است گفت: تاکنون هیچ موردی از این بیماری در کشور مشاهده نشده است.

 جاودان سیرت سرپرست بیمارستان شهید جلیل یاسوج هم با بیان اینکه بیماری کرونا یک نوع بیماری نوپدید است گفت: تاکنون منشأ و راه‌های انتقال این بیماری دقیقاً مشخص نشده است.

وی مهمترین اولویت را پیشگیری و مراقبت از شیوع بیماری کرونا دانست.

به گزارش امید ملت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هم گفت: با وجود این که هیچ مورد مشکوکی از مبتلا شدن به کرونا در استان مشاهده نشده است، اما آماده مقابله با این ویروس هستیم.

احد جمالی با بیان اینکه پایگاه‌های بهداشت در استان آمادگی کامل برای شناسایی بیماران مبتلا به کرونا را دارند از فرمانداران خواست با متولیان حوزه بهداشت و درمان همکاری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: علاوه بر صدا و سیما که در زمینه تهیه برنامه‌های آموزشی در مورد ویروس کرونا اقدام می‌کند، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها هم باید تدابیر لازم در خصوص اطلاع رسانی و آموزش مقابله با این ویروس را بیندیشند.

حسنی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هم به نشر شایعات در خصوص بیماری کرونا در فضای مجازی استان اشاره کرد و گفت: با کسانی که اذهان عمومی جامعه را مشوش می‌کنند و باعث سلب آرامش در جامعه می‌شوند برخورد قانونی می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.