۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2705
  • 03 فوریه 2020 - 8:52
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد یاسوج شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد یاسوج شد

« محمدباقر نوبخت » رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همراه با هیات همراه صبح امروز/دوشنبه/ وارد یاسوج شد و مورد استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان و مقامات اجرایی استان قرار گرفت. به گزارش امید ملت حضور در گلزار شهدای یاسوج و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، حضور در نشست […]

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد یاسوج  شد

« محمدباقر نوبخت » رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همراه با هیات همراه صبح امروز/دوشنبه/ وارد یاسوج شد و مورد استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان و مقامات اجرایی استان قرار گرفت.

به گزارش امید ملت حضور در گلزار شهدای یاسوج و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، حضور در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد  از جمله برنامه‌های امروز رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در یاسوج خواهد بود.

بر اساس برنامه پیش بینی شده همچنین نوبخت امروز با سفر به گچساران برنامه بازدید از بافت فرسوده آن را خواهد داشت و پس از آن برای کلنگ زنی طرح ملی مسکن به کهگیلویه (دهدشت) سفر خواهد کرد.

وی همچنین در این سفر یک روزه به استان در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت خواهد کرد.

ایرنا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.