۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2540
  • 19 ژانویه 2020 - 19:42

زندگی با طعم گل و لای در روستای کوشک ظفری/ گیرکردن کمپرسی حمل و توزیع آر د در کوچه های این روستا

قصه پر غصه گل و لای پس از باران در کوچه پس کوچه های برخی از روستاهای باشت از جمله کوشک ظفری یکی از معضلات مهم و اساسی این روستاها در شهرستان باشت است. این در حالی است که امروز صبح امروز کمپرسی حمل و توزیع ارد روستاهای سرتنگ بیدک، کوشک طفری و ….در گل […]

قصه پر غصه گل و لای پس از باران در کوچه پس کوچه های برخی از روستاهای باشت از جمله کوشک ظفری یکی از معضلات مهم و اساسی این روستاها در شهرستان باشت است.
این در حالی است که امروز صبح امروز کمپرسی حمل و توزیع ارد روستاهای سرتنگ بیدک، کوشک طفری و ….در گل و لای کوچه های این روستا با مشکل مواجه شده است.
عدم آسفالت خیابان ها وکوچه این روستاها در چند سال گذشته موجب نارضایتی اهالی این روستاها شده ولی تاکنون متولیان امر در این زمینه هیچ گونه اقدامی انجام نداده است.
اهالی این روستا در تماسی تلفنی با پایگاه خبری امید ملت می گویند، رفت و آمد در کوچه های خاکی درفصل تابستان را شاید بتوان تحمل کرد، اما زمانی که با آمدن باران، کوچه ها تبدیل به گل و لای می شود ،دیگر تحملش طاقت فرسا می شود.

مردم این روستا از وکیل خود در مجلس گلایه دارند و می گویند:این روستاها پیرمرد و پیرزن هایی سکونت دارند و مسئولان اجرایی اصلا اصلا به فکر روستا نیستند.

از نماینده محترم خود درخواست دارند مشکل این روستاها را از نزدیک پیگیری و برطرف کنند.
جناب اقای تاجگردون برای رفع مشکلات این روستا ها چندین مرتبه در سال گذشته به دستگاهای متولی مراجعه ولی هیچ گونه اقدامی انجام نشد.


جناب دکتر زحمات شما در راستای ابادانی شهر رو ستاهای باشت هیچ وقت به یادمان نمی رود ولی انتظار داریم یک روز بارندگی به این روستاها سرکشی کنید و از نزدیک مشکلات را بررسی کنید.
جناب دکتر ایا روستای هایی امثال کوشک ظفری و ده کنه به دلیل اینکه جمعیت زیر ۲۰خانوار دارد مثل بقیه روستانشینان حق زندگی راحت را ندارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.