۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2522
  • 17 ژانویه 2020 - 13:58
تاجگردون خطاب به رقبا، در زمان رد صلاحیتم  در دور ششم تعرضی به شورای نگهبان نداشتم/من هیچ کدام از شما را رقیب خود نمی دانم

تاجگردون خطاب به رقبا، در زمان رد صلاحیتم در دور ششم تعرضی به شورای نگهبان نداشتم/من هیچ کدام از شما را رقیب خود نمی دانم

به گزارش امید ملت،غلام رضا تاجگردون دردر جمع طایفه گشین گفت: امروز خوشحالم همه طوایف در کنار هم عزیزان در یک نشست صمیمی به گفت و گو می پردازیم. وی گفت: انچه برای من مهم است وحدت و انسجام است که در بین عزیزان می باشد. تاجگردون ادامه داد: خوشحالم در شرایطی که برخی ها […]

به گزارش امید ملت،غلام رضا تاجگردون دردر جمع طایفه گشین گفت: امروز خوشحالم همه طوایف در کنار هم عزیزان در یک نشست صمیمی به گفت و گو می پردازیم.
وی گفت: انچه برای من مهم است وحدت و انسجام است که در بین عزیزان می باشد.
تاجگردون ادامه داد: خوشحالم در شرایطی که برخی ها دنبال شرایطی هستند که خدا نکردن دل مردم دلگیر شود شرایطی فراهم شد که بتواند با هم صحبت کنیم.
وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی است که استوار و پایه های محکم دارد و این نظام بر اصولی استوار است که بر پایه ان خون رنگین شهدا استوار است.
وی گفت: مردم باشت و گچساران انهایی که نظام و اصل ولایت را قبول دارند، وارکان نظام را باید بدانند در جمهوری اسلامی همه چیز مساوی است.
وی با بیان اینکخ ولایت فقیه کلید تمام بن بست هاست گفت:
ولایت است که سایه پرفروغ آن در پهنه مسلمین جهان گسترش دارد.
تاجگردون به حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: این روزها بهتر از هر روزی باید بدانند و میفهمیم که ایران ما اگر سایه ولایت نبود شاید تصمیمی بدی گرفته می شد.
وی ابراز کرد: مردم ایران امروز در راهپیمایی باشکوه خود حمایت خود را از سپاه مقتدر نشان خواهند داد.
تاجگزدون با اشاره به اینکه انتخابات یکی از پایه های اصولی ایران است گفت: انتخابات یعنی مشارکت و حضور مردم برای مقابله با دشمنان اسلام.
وی افزود: حضور شما در پای صندوق های رای تیری به قلب دشمنان خواهد بود.
وی ادامه داد: در انتخابات اصل بر حضور مردم است یعنی مردم بدانند در سرنوشت خود مشارکت دارند و بدانند ابزار نیستند و خودشان تعیین کننده سرنوشتشان هستند.
وی تصریح کرد: مردم در انتخابات و دوم اسفند با حضور در پای صندوق های رای نشان خواهند داد که جمهوری اسلامی مقتدری میخواهند.
وی ابراز کرد: گچساران و باشت ما هم مثل همه ایران است گوشه ای از پازل ایران است،چه اشکال دارد شما برای خود،سرنوشت و مملکتتان دل نسوزانید.
وی گفت: من هم یک کاندیدا هستم مثل۱۳هزار کاندید دیگر در کشور،من نه تافته جدا بافته هستم و نه وحی نازل شده است مهم این این است شما چه میخواهید و ما چه میگویم و چه میخواهیم انجام دهیم.
وی افزود: امروز میخواهم از آینده صحبت کنم اگر چه می دانم بیش از آن چه در گذشته بود دیگران شما را اذیت خواهند کرد ولی بدانید مسیری که در پیش داریم به یک مقصود خواهیم رسید.
وی افزود: آمدند و گفتند تاجگردون رد صلاحیت است تا به امروز و چند روزی وقفه در تایید صلاحیت من،عرض کنم بنده رد صلاحیت نشده بودم،یک حرف را باید بپذیریم که نظام از سرمایه های خود به سادگی عبور نمی کند.
تاجگردون ابراز کرد: یک‌چیز را باید با مخالفین و کسانی که من را دوست ندارند اعلام‌میکنم هر تریبونی آزاد است اگر کسی در این کشور در برابر مردم و هر رسانه ای ثابت کند ریالی سهوا مال حرام به مال غلامرضا تاجگردون وارد شده من همین راهی را گرفته ام می گیرم و می روم،شما به دنبال چیز دیگری باشید.
وی خطاب به مخالفان خود گفت: این چیزها به من نچسبیده و نخواهد چسبید، این چه حرفی است که رسانه های بیگانه اراجیف برخی دلسوزان را بلغور می کنند.
وی گفت: تاجگردون فرزند و سرمایه شماست و کسی که تمام رسانه های بیگانه تلاش می کنند او را تخریب کنند.
تاجگردون افزود: غیرت و همت شما کجاست،تا آنجا که می دانم لر و ترک حرف اول آن غیرت بود، نه که رسانه های بیگانه نام من را بیاورند و شما سکوت کنید.
وی خطاب له رقبا خود گفت: چرا این حرف ها را بلغور می کنید،خبری نیست.
ما ایمان و اعتقادمان را به نظام به سختی ثابت کرده ایم.
تاجگردون ابراز کرد: یا وقتی که در دور ششم من رد صلاحیت شدم شما شنیدید که بنده تعرضی به شورای نگهبان و نظام کنم.
وی افزود: شورای نگهبان وظیفه شان را بهتر از همه می دانند، شما چرا به شورای نگهبان می پرید.
وی افزود: اگر شما منصف هستید به کسانی که رد صلاحیت شدند کمک کنید،نه اینکه بگوید ما اعتراض می کنیم و بگویند تاجگردون شورای نگهبان را خریده است.
وی با بیان اینکه خدا را شاکرم که طاقت بالایی به من داد تصریح کرد: هر چه که خواستید گفتید،اگر آن چیزهایی که من از آنها میدانستم و میگفتم لحظه ای نمیتوانستید تحمل کنید.
وی گفت: از امام جمعه گچساران و باشت و نیروی انتظامی تقاضا دارم موازین ،صلابت و هر چیزی که شایسته این مردم است به مردم بفهمانید،نگذارید استوانه های نظام خدشه دار شود.
تاجگردون گفت: حیف است سینه و قلب ما به جای حرف خوب فتنه ذخیره کند، رفیقان رقیب، ما راهی طولانی نداریم خیلی آسوده از امروز بیاید با هم صحبت کنیم که چه میخواهیم،من هیچ کدام از شما را رقیب خودم نمی دانم تنها خودم را رقیب خود می دانم.
وی افزود: من باید با خودم مبارزه و کمبودها،کاستی ها و بدی های خودم را حذف کنم.
به فکر این نیستم که شما چه می گوید و چه می نویسید و دوباره پرونده سازیتان شروع می شود.
وی گفت: این حرفها را به عنوان یک خاطره سیاه محو می کنم،به این فکر می کنم که مردم چه می خواهند،آنها تنها عزت می خواهند.
وی افزود: همه از یک چیز می ترسند که آنها نباشند نه اینکه مردم نباشند.
وی گفت: من اگر هستم خودم هستم آنها اگر هستند متعلق به دیگران هستند و ما مسیر خودمان را به همراه شما تعیین کرده ایم و مشخص است و با سرعت ادامه پیدا می کند.
وی ادامه داد: نمی دانم این مردم به جزء عزت و مکنت چه می خواهند که شما می خواهید به آنها بدهید، والله اگر دلم برای مردمم نمی سوخت قطعا نمی آمدم و اگر دوست داشتم نماینده باشم در گوشه های دیگر ایران می توانستم رقابت کنم و به مجلس راه پیدا کنم.
وی افزود: برخی این مدت خیلی ناراحت بودند و تحت فشار، من از آنها عذر میخواهم آنها مقاومت کردند در برابر حرف های نامناسب،همه چیز را فراموش کنید.
وی گفت: تا 2اسفند کارهای بر زمین مانده ی زیادی هست باید انجام دهم و ممنون از کسانی که از اول با من بودند و نشستند و مسیر خود را انتخاب کردند.
وی گفت: از امروز تا به انتها با این مواجه می شویم که دوستان جدیدی به جمع ما اضافه می شود دستشان را به گرمی بفشارید.
وی افزود: اگر دیدین این روزها۴هزار نفر در خیابانهای باشت آمدند و هوار راه انداختند بدانید همان۴هزار نفر دور قبلی است.
وی گفت: کوچکترین افتخار من خادمی شماست که نگذاشتم یک لحظه در مجلس خدشه دار شود،چند روز پیش صدا و سیما از من دعوت کرد مهمان آن باشم(از میان۲۹۰نماینده)پیام دادند چرا ایشان به تلویزیون آمده است.
وی گفت: سنگلاخ زیاد جلوی پای ما انداختند و باز خواهند انداخت ولی ما جماعتی هستیم که این سنگ ها را برمی داریم با آن تندیس می سازیم نه سر رفیق خود را می شکنیم.
وی افزود: عزیزان رقیب رفیق تا الان هر چه گفتید والسلام از الان بگوید چه می خواهید انجام دهید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.