۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2336
  • 10 دسامبر 2019 - 22:54
برگزاری جلسه پیشگیری از وقوع جرم با موضوع جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان گچساران

برگزاری جلسه پیشگیری از وقوع جرم با موضوع جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان گچساران

جلسه پیشگیری از وقوع جرم با موضوع جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان گچساران برگزار گردید. در این جلسه که رؤسای ادارات و اعضای شورای تامین و شورای نگهبان حضور داشتند،امیر حمزه بازیار دادستان عمومی و انقلاب که دبیر جلسه هم محسوب میشود ابتدا ضمن خوشامد گویی به مهمانان جلسه و با توجه به نزدیک شدن […]

جلسه پیشگیری از وقوع جرم با موضوع جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان گچساران برگزار گردید.
در این جلسه که رؤسای ادارات و اعضای شورای تامین و شورای نگهبان حضور داشتند،امیر حمزه بازیار دادستان عمومی و انقلاب که دبیر جلسه هم محسوب میشود ابتدا ضمن خوشامد گویی به مهمانان جلسه و با توجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی نکاتی را پیرامون بهتر برگزار کردن این انتخابات بیان کردند.
ایشان گریزی به انتخابات های ادوار گذشته استان کهگیلویه و بویر احمد و در راس آن حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت زدند و از حساسیت های این مهم نکاتی را به مدیران ادارات یادآور شدند.
بازیار در ادامه صحبت های خود از مسولین خواست با بی طرفی و بدون هیچ گونه تعصبی نسبت به کاندیداهای این دوره از انتخابات زمینه را برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن و حضور حداکثری مردم فراهم آورند.
ایشان در ادامه صحبت های خود به رؤسای ادارات گفتند سعی کنید تا شروع و پایان انتخابات از جرائم انتخاباتی در حوزه اداری خود دوری کنند و از دستگاههای امنیتی و شورای محترم نگهبان و مردم خواست در صورت مشاهده تخلف یا جانبداری دستگاهی از کاندیدای خاص گزارش را مکتوب به دستگاه قضا ارائه و دستگاه قضا بدون وقت به جرائم رسیدگی خواهد کرد.
بازیار شورای محترم نگهبان و فرمانداری شهرستان که ارگانهای نظارتی و اجرا کننده انتخابات هستن را ملزم به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه کردند و از آنها خواستند که از رای مردم صیانت کنند.
ایشان در این جلسه که مدیر آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند افزودن که تمامی مشکلات جامعه امروز ما به بحث آموزش و تربیت برمیگردد چرا که کارخانه انسان سازی و شکوفایی از این حوزه ها شروع میشود و جامعه سالم نیاز به آموزش کافی و سالم دارد.
بازیار اشاره ای هم به مجموعه شهرداری و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران کردند و از آنها خواست با توجه گستردگی این ادارات تمام توان خود را در ارائه خدمات برای همشهریان عزیزمان بکار گیرند تا یک انتخابات با شکوه و با حضور همه آحاد و تفکرات مردمی برگزار شود.
ایشان در پایان صحبت های خود از اصحاب رسانه و خبرنگاران خواست تا با رسالت خبری و بدون از تنش و با رویکردی سالم جوی آرام برای آرامش فضای انتخاباتی و جامعه که رسالت یک سایت و خبرنگار هست به کار خود ادامه دهند و در نوشتن مطالب خود دقت کنن که در صورت مشاهده یا گزارش علیه آنها دستگاه قضایی بدون فوت وقت رسیدگی خواهد کرد.
در ادامه رؤسای ادارات پیشنهادها و نقطه نظرات خود را بیان کردند و به صورت مشترک همگی عزم خود را برای یک انتخابات باشکوه و باصلابت و آرام و در راستای قانون جزم کرده و تاکید داشتند تمام توان خود را برای حضور پرشور مردم در این صحنه مهم بکار خواهند گرفت.
در پایان جلسه دکتر رضا غریب پور رئیس دادگستری گچساران ضمن تقدیر و تشکر از رؤسای ادارات از آنها خواست که به رای مردم احترام بگذارند و هر مدیری با سلایق و گرایش مختلف سیاسی بدور از حمایت و جانبداری از کاندیدای خاص برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه گام بردارد.
روابط عمومی دادگستری شهرستان گچساران

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.