۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2324
  • 03 دسامبر 2019 - 8:15
۹ نفر تاکنون از کهگیلویه و بویراحمد برای ‌انتخابات مجلس ثبت نام کرده‌اند

۹ نفر تاکنون از کهگیلویه و بویراحمد برای ‌انتخابات مجلس ثبت نام کرده‌اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۹ نفر برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در ۳ حوزه انتخابیه این استان ثبت نام کرده‌اند.

احد جمالی اظهار داشت: تاکنون  9 نفر برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در 3 حوزه انتخابیه این استان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد یک نفر خانم و 8 نفر مرد هستند.

وی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا 2 مرد، حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام دو مرد و در حوزه انتخابیه گچساران و باشت یک خانم و 4 مرد برای حضور در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی

در اولین روز ثبت نام غلام رضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ادوار نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و رئیس فعلی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری گچساران برای حضور در انتخابات دوم اسفندماه امسال از حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام نویسی کرد.

اردوان ایزدپناه معاون سازمان بازرسی استان البرز نیز در اولین روز ثبت نام با حضور در فرمانداری بویراحمد برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام نویسی کرده است.

جمشید صفری مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت اصلاحات نیز 10 آذرماه با حضور در فرمانداری بویراحمد برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

زهره فولادی‌وندا نیز عصر روز یکشنبه دهم آذرماه با پوشش لباس محلی در فرمانداری گچساران حضور یافت و برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام نویسی کرد.

از ثبت نام یکی از داوطلبان نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات از حوزه انتخابیه گچساران و باشت به‌دلیل کامل نبودن مدارک ممانعت شد.

به گزارش امید ملت؛ داوطلبان نامزدی در یادزهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا 16 آذر فرصت دارند با همراه داشتن مدارک لازم به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری‌های کهگیلویه، گچساران و بویراحمد مراجعه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.