• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۶ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۷ | کد خبر : 227674 |Print This Post Print This Post
 • دستور صیدالی برای رسیدگی به مصدومان حادثه اتوبوس

  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران،ظهر پنجشنبه۲۶بهمن ماه با حضور خود برای عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی بستری شده در بیمارستان بعثت نفت ، بر لزوم تسریع خدمت رسانی به مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی تاکید کرد و از مسولان ذیربط خواست به وضعیت آسیب دیدگان و مصدومان به […]

  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران،ظهر پنجشنبه۲۶بهمن ماه با حضور خود برای عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی بستری شده در بیمارستان بعثت نفت ، بر لزوم تسریع خدمت رسانی به مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی تاکید کرد و از مسولان ذیربط خواست به وضعیت آسیب دیدگان و مصدومان به دقت رسیدگى شود.

  به گزارش امید ملت ، هوشنگ صیدالی ضمن اعلام همدردی با حادثه دیدگان و خانواده های آنان، در جریان روند درمان  مصدومان این حادثه قرار گرفت و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

  گفتنی است : توبوس حامل ۴۵ زائر گچسارانی ساعت ۸:۳۰ دقیقه ۲۲ بهمن امسال در قالب کاروان مهر رمضان عازم مشهد مقدس شد که در ساعت ۲:۳۴ دقیقه روز دوشنبه ۲۳ بهمن در کیلومتر جاده دیهوک -فردوس واژگون شد.

  در این سانحه ۹ نفر از سرنشینان اتوبوس زائران گچسارانی جان خود را از دست دادند و ۳۶ نفر نیز مصدوم شدند.

  گفتنی است ۳۳ نفر از مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی عصر چهارشنبه۲۵بهمن ماه وارد شهرستان گچساران شدند که از این تعداد مصدومان ۱۷ نفر ترخیص شدند.

  ۱۶ نفر از این مصدومان به دلیل شکستگی سر، دست و پا نیاز به مراقبت داشتند که در بیمارستان های شهید رجایی و شرکت نفت بستری شدند.

  از این تعداد بیمار بستری شده ۱۰ نفر در بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان و ۶ نفر در بیمارستان شرکت نفت بستری شدند.

  ۲ نفر از مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند.

  پیکر جان باختگان سانحه رانندگی جاده دیهوک -فردوس در خراسان جنوبی روز سه شنبه با همکاری سپاه پاسداران از طبس به استان کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد .

  دستور ویژه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای رسیدگی به مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران
  انتهای پیام / ط