• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۵ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ | کد خبر : 227615 |Print This Post Print This Post
 • ۱۷ نفر از مصدومان سانحه واژگونی حامل اتوبوس زائران گچسارانی ترخیص شدند/ ۲ نفر هم چنان در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند+تصاویر

  به دنبال حادثه سانحه واژگونی حامل اتوبوس زائران گچسارانی به مشهد مقدس ۳۳ نفر از مصدومان وارد این گچساران شدند که از این تعداد مصدومان ۱۷ نفر پس از دریافت خدمات اولیه ترخیص شده اند و هم چنان ۲ نفر هم چنان در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند. به گزارش امید ملت ، […]

  به دنبال حادثه سانحه واژگونی حامل اتوبوس زائران گچسارانی به مشهد مقدس ۳۳ نفر از مصدومان وارد این گچساران شدند که از این تعداد مصدومان ۱۷ نفر پس از دریافت خدمات اولیه ترخیص شده اند و هم چنان ۲ نفر هم چنان در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند.

  به گزارش امید ملت ، عبدالرحیم رحیمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ۳۳ نفر از مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی که عصر چهارشنبه وارد این شهرستان شدند که از این تعداد مصدومان ۱۷ نفر ترخیص شده اند.
  رحیمی ابراز کرد: ۱۶ نفر از این مصدومان به دلیل شکستگی سر، دست و پا نیاز به مراقبت دارند که در بیمارستان های شهید رجایی و شرکت نفت بستری شدند.

   

  فرماندار گچساران گفت :از این تعداد بیمار بستری شده ۱۰ نفر در بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان و ۶ نفر در بیمارستان شرکت نفت بستری شدند.
  رحیمی افزود: هم اکنون ۲ نفر از مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند.

  به گزارش امید ملت ، اتوبوس حامل ۴۵ زائر گچسارانی ساعت هشت و ۳۰ دقیقه ۲۲ بهمن در قالب کاروان مهر رمضان عازم مشهد مقدس شد که در ساعت ۲ و ۳۴ دقیقه۲۳ بهمن درکیلومتر ۶ دیهوک -فردوس واژگون شد و اتفاقی تلخ را رقم زد.
  دراین سانحه ۹نفر از سرنشینان اتوبوس جان خود را از دست دادند و ۳۶نفر مصدوم شدند.
  پیکر جان باختگان سانحه رانندگی جاده دیهوک -فردوس در خراسان جنوبی روز سه شنبه با همکاری سپاه پاسداران از طبس به استان کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.

  انتهای پیام/ط