• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۲ | کد خبر : 227612 |Print This Post Print This Post
 • دلنوشته رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان گچساران بمناسبت حادثه دلخراش زائرین مشهد

  به گزارش امید ملت ، رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان گچساران طی دلنوشته ای با عنوان وداع با مادران زائر سفرکرده را تسلیت گفت. محمد رمضانی در پیام خود آورده : السلام علیک یا غریب الغربا سلام بر کبوترهای عاشق علی بن موسی الرضا علیه السلام نثار روح پرستوهایی که از آسمان بی بی حکیمه […]

  به گزارش امید ملت ، رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان گچساران طی دلنوشته ای با عنوان وداع با مادران زائر سفرکرده را تسلیت گفت.

  محمد رمضانی در پیام خود آورده :

  السلام علیک یا غریب الغربا
  سلام بر کبوترهای عاشق علی بن موسی الرضا علیه السلام
  نثار روح پرستوهایی که از آسمان بی بی حکیمه خاتون(س)بسوی مشهدالرضا(ع)پر زدند.تا رابطه این دیار را با آسمان خراسان برقرار کنند.

  عروج خونین زائرین علی بن موسی الرضا (ع) ،خواهران محترمه ای که برای نیل به آرمان و آرزوی خود که تشرف به مرقد مطهر و نورانی ثامن الائمه (ع)لحظه شماری میکردند همانند خواهر گرانقدر آن امام رئوف برای دیدار یار به لقاالله پیوستند؛ بسیار حزن انگیز بود. زائرانی که اولین بار بود که شهد شیرین زیارت هشتمین امام نصیبشان شده بود.اما صد افسوس با وجود اینکه نسیم دیار خراسان بر جانشان نشست؛ عجل مهلت نداد و آنها را رهسپار دیار ابدیت کرد.
  گر چه شهروندان گچسارانی علی الخصوص بستگان و مصیبت دیدگان این روزها در غم و اندوه از دست دادن این مادران وخوهران امام رضایی عزادارند.اما همانند روایات که فرمودند اولین نفری که به زائران آقا سلام وتحیت می فرستد خود امام هشتم می باشد.از خداوند منان برای همه ی رفتگان این مصیبت علو درجات و برا بازماندگانشان صبر عظیم مسئلت دارم.
  یا امام رضا:
  فرزندان و خانواده های این شیر زنان گچسارانی درغم عزیزان خود سوگوارند… اما به عنایت و لطف شما آرام و امید وار هستند…
  من الله توفیق….
  محمد رمضانی دانشجوی دکتری علوم سیاسی

  انتهای پیام / ط