• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۶ | کد خبر : 227600 |Print This Post Print This Post
 • در نگارخانه شهید سجده ای فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نمایشگاه آثار هنرمند نقاش گچسارانی برپا شد+تصاویر

  نمایشگاه نقاشی با عنوان به رنگ بهار  در نگارخانه شهید سجده ای فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. هدف از راه اندازی این نمایشگاه نورانی ساختن چراغ هنر نقاشی و تشویق جوانان به این هنر است. به گزارش امید ملت ، این نمایشگاه شامل؛ ۳۵ اثر از مجموعه آثار […]

  نمایشگاه نقاشی با عنوان به رنگ بهار  در نگارخانه شهید سجده ای فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. هدف از راه اندازی این نمایشگاه نورانی ساختن چراغ هنر نقاشی و تشویق جوانان به این هنر است.

  به گزارش امید ملت ، این نمایشگاه شامل؛ ۳۵ اثر از مجموعه آثار ابرنگ با موضوع طبیعت و منظره به معرض دید عموم قرار گرفته است.

  این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  دایر شده و علاقه مندان می توانند از ۲۳ تا ۳ اسفند ماه همه روزه از ساعت۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰  از این آثار دیدن کنند.

  محبوبه زمانی زاده نقاش و هنرمند گچسارانی که این نمایشگاه را برپا کرده است می‌گوید: رنگ ها و نقش ها حرفهای ناگفته بسیاری دارند و مانند رودهایی رنگ به رنگ از احساسی زلال و آسمانی، سرچشمه می گیرند.

  وی هدف از برگزاری این نمایشگاه نقاشی را هدیه کردن امید در قاب زندگی و به اشتراک گذاشتن احساسات خود با اهالی هنر عنوان کرد .

  محبوبه زمانی زاده دختر جوان اهل گچساران ، فردیست که فعل توانستن را صرف کرده و با نگاه انرژی مثبت به زندگی و تلاش فراوان، با وجود معلولیتی که به همراهش هست،‌ توانسته با تجربه ۱۷ ساله خود هنرهای بدیعی را خلق کند که حیرت اطرافیان را به همراه دارد. دایر کردن نمایشگاههای متعدد وی در تهران  از جمله افتخارات مطرح این بانوی معلول توانمند است.

  انتهای پیام/ط