• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۶ | کد خبر : 227598 |Print This Post Print This Post
 • تاجگردون: برجام قابل مذاکره مجدد نیست

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان و به ویژه آمریکا بدانند که برجام به عنوان سند هسته‌ ای بین ایران و دنیا تحت هیچ شرایطی قابل مذاکره مجدد نیست. به گزارش امید ملت ، غلامرضا تاجگردون روز یکشنبه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دوگنبدان اظهار داشت: […]

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان و به ویژه آمریکا بدانند که برجام به عنوان سند هسته‌ ای بین ایران و دنیا تحت هیچ شرایطی قابل مذاکره مجدد نیست.

  به گزارش امید ملت ، غلامرضا تاجگردون روز یکشنبه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دوگنبدان اظهار داشت: ایران بر سر برخی اصول ایستاده و در هیچ محفل و مجلسی نیز در مورد سلاح موشکی آن مذاکره نخواهد شد.
  وی افزود: این موضع صریح تاکنون بارها توسط رهبر معظم انقلاب، دولت، مجلس شورای اسلامی و ملت ایران بیان شده است.
  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت ایران اصلی ترین دشمن خود را آمریکا می دانند زیرا تمامی فتنه ها و توطئه ها علیه آنان از این کشور جنایتکار نشأت می گیرد.
  تاجگردون عنوان کرد: مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند و هر کجا احساس کنند دشمنان دنبال ضربه زدن به کشور هستند در صحنه حضور یافته و توطئه های آنان را خنثی می کنند.
  وی ابراز داشت: نباید اجازه داد حسادت‌ های ناشی از دست نیافتن به منافع شخصی، سیاسی، جناحی، گروهی و یا قومی مانع خدمت رسانی بهتر به مردم شود.


  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد هرگونه اختلاف نظر را کنار بگذارند.
  تاجگردون اظهار داشت: سال ۱۳۹۷ قیمت آب، برق و گاز در کشور افزایش نمی‌ یابد.
  وی افزود: دولت دوازدهم برای کاهش نرخ بیکاری در کشور درصدد است سال آینده با اجرای طرح های اشتغالزایی حدود یک میلیون شغل ایجاد کند.
  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مستمری مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی کشور در سال ۱۳۹۷ افزایش می یابد.


  تاجگردون عنوان کرد: این اقدام گامی به سوی ارتقای وضعیت معیشتی خانوارهای زیر پوشش نهادهای حمایتی در کشور است.
  وی ابراز داشت: افزایش درآمد چنین افرادی علاوه بر آنکه از بندهای مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است راهکاری برای کاهش اختلاف طبقاتی نیز به شمار می رود.
  تاجگردون با اشاره به بالا بودن شکاف درآمدی در کشور، گفت: برای رفع این معضل اساسی طرح افزایش پلکانی حقوق در بودجه سال ۱۳۹۷ تدوین شده است.
  وی اظهار داشت: چنانچه طرح افزایش پلکانی حقوق پنج سال قبل در کشور اجرا می شد هم اینک شکاف درآمدی بالا نبود.
  تاجگردون افزود: در بودجه سال آینده سقف معافیت مالیاتی حقوق کارکنان از ۲۰ میلیون ریال به ۲۳ میلیون ریال رسیده است.

  (ایرنا )

  نویسنده : پژمان صادقی از گچساران
  تاریخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۶:۵۵

  جادارد ضمن قدردانی از مردم غیور ،شهیدپروروهمیشه در صحنه گچساران بپاس مشارکت بیش ازپیششان در این روز فرخنده . از کسانی که جناب دکتر تاجگردون را بعنوان سخنران ۲۲بهمن انتخاب کردند تشکرویژه داشت.چون الحق والانصاف هم تجمع ومشارکت بالابود هم سخنان حکیمانه و وعالمانه ای بیان داشتند .در پایان آرزوی موفقیت دکتر تاجگردون را در تمام عرصه ها خصوصاًدر جایگاه وکالت مردم گچساران وباشت از خداوند دارم.

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0